Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám utál engem. Mit tegyek?

Anyám utál engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám utál és ezt többször is hangoztatja.

Ma bejött a szobámba és látta, hogy véletlenül a függöny le volt szakadva vagy nem tudom és olyanokat mondott nekem, hogy cigány vagyok.

Már rendesen bűntudatom van, amikor eszek, mert az utóbbi években feljött rám pár kiló, és mindig, amikor eszek egy szendvicset, vagy BÁRMIT, anyám olyanokat mond, hogy -Azért nő a segged!...

Aztán mindenkivel megpróbálja elhitetni, hogy fogyatékos vagyok és kamu meséket talál ki, hogy ezt alátámassza.

Szegény apa is már alig áll a lábán, mire hazaér, mert 5-kor kel, és általába ilyen du. 5 körül szokott hazaérni, anyám meg még olyankor is mindig minden kis hülyeség miatt szidja. Meg amúgy mindenkivel veszekszik kis piti dolgot miatt.

Volt, hogy azzal fenyegetett, hogy leszúr egy konyhakéssel, mert az unokahugom nyávogott, amiért kérdeztem tőle valamit.

És még sorolhatnám...Szerintem valami tényleg nincs rendben az agyával...

Szerintetek mit tudnék tenni?

15/L


2012. szept. 23. 13:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt valaki kérdezné, gondolom azért utál ennyire, mert nem várt gyerek voltam.
2012. szept. 23. 13:01
 2/4 anonim válasza:
Hát tényleg nincs minden rendben vele! Vagy depressziós vagy simán kivannak az idegei..de szerintem forduljon orvoshoz mielődt vagy magába vagy bennetek hirtelen felindulásból kárt tegyen!!
2012. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha ez a story igaz es nem szepitted akkor anyadnak tenyleg bajok vannak az agyaval es veszelyes oda kell ra figyelni.. szerintem beszelj apaddal ,hogy miket mond es miket vettel eszre aztan el kene vitetni orvoshoz es elvinni kezelesre,mert a leirtak alapjan szuksege van ra.
2012. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyébként apa is tudja, milyen. Majd megmondom neki, hogy egyszer vigye el orvoshoz vagy valami, mert tényleg nem normális.

2012. szept. 23. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!