Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én anyám ilyen hülye?

Csak az én anyám ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk nálunk a barátom, ebédre meghívtuk. 1,5 hónapja vagyunk együtt. Anyámmal most találkozott először. Leülünk enni, anyának mi az első kérdése? " És, a szüleid gazdagok? És te gazdag vagy? Mert ha nem, az nálam -20 pont" Srác lekezelte, hogy "nagyon viccesnek tetszik lenni..." erre anyám benyögi, hogy ő ezt nem viccből kédezte. Azt hittem ott helyben elsüllyedek szégyenemben.


Más anyja is ilyen idióta?


2013. febr. 3. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen bunkó az anyád, akkor szegény srác jobb, ha lépni fog, mert én nem mennék ilyen anyagias család felé sem.
2013. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg nagyon bunko volt.
2013. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez hihetetlen... én a helyedben alaposan elbeszélgetnék anyámmal, és megkérném, hogy kérjen elnézést a sráctól amiért ennyire bunkó és anyagias volt.
2013. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Milyen szerencse, hogy a sok millio anyukabol epp az en anyukam az enyem :O ...uristeeeen ..ha megakarod tartani a sracot es tenyleg szeretitek egymast ..akkor kitartas ..erre mast nem tudok mondani :D :S
2013. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Látszik hogy anyádnak nem szimpatikus és így akarja rólad lerázni. Beszélj vele értelmesen hogy ez mire volt neki jó.
2013. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tanuld meg,hogy soha nem szabad bemutatni a családnak a párodat.Tapasztalatból tudom.
2013. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj mutter meg emiatt minusz harmincról indul, szóval fölényesen vezet a srác.
2013. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Lehetetlen, hogy nem szimpi neki. Még csak nem is ismeri. Külsőre meg normális srác. Apával már haverok is.


Amúgy beszélni akartam anyával, de azóta mindig leráz valami indokkal, hogy nem ér rá. Miután a srác elment, ő is lelépett valahova. Szóval akkor sem tudtam vele beszélni. apuval beszéltem tegnap telefonon és ő is megdöbbent, hogy ilyet mondott anyám.... Nővérem pasijával soha nem volt ilyen. Annak szó szerint nyalta a seggét.

2013. febr. 3. 13:09
 9/15 anonim ***** válasza:

:D Nálunk első barátom akit megismert azt ilyen keresztkérdésnek nem tette ki(elvittem egy randinkra a minden lében kanál tesómat, aki lejelentette, milyen jómódú a srác, nem volt többé piszkálás a randik miatt). De aki utána jött barátom, és nagyon megvoltunk, na róla annyi volt a vélemény, hogy miért nem a másik, annak legalább volt pénze...

Szóval, holtverseny:)

2013. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát, nem irigyellek
2013. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!