Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét velem...

Miért ilyen szemét velem anyám? :O

Figyelt kérdés
Miért ilyen szemét?Össze-vissza mond minden hülyeséget,hogy megkapom a laptopot.Erre rákérdezek és azt mondja h minek az neked?Hogy lehet ilyen?
2013. febr. 1. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a "szeméttől" nagyon messze van még..van olyan akinek sokkal rosszabb anyja van...
2013. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és ha megveszi nem lesz szemét?szégyeld magad
2013. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

17/L vagyok.

nem,vagy is akkor inkább azt mondom hogy ne hazudjon

2013. febr. 1. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Na, így mindjárt más... Szerintem nem szabad hazudni a gyereknek. 2
2013. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lemaradta vége. 2 éves a lányom, de sosem hazudok, próbálom tartani, amit mondok... Az én anyám is hazudozott állandóan, aztán mindig belekeveredett. És a mai napig ilyen. :(
2013. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen, elég idős vagy, hogy vállalj vmi diák melót!!!

keresd meg rá te a pénzt, és ne anyudat húzd le vele.. gondolom másra is kell otthon a pénz, számlák kaja, meg ugye az alap megélhetés. kicsit gondolkodj, hogy te is mit tehetnél ez ügy érdekében, és nem egyből őt támadni.

lehet szeretné megvenni neked, de nincs rá elég pénze, hogy aztán fűtésetek is legyen, meg meleg vacsora az asztalon.

2013. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló.Majd csak nyáron tudok melót vállalni mivel sulis vagyok.Hidd el ezzel nem lenne gond,hogy meg vegye..csak nem is akarja.
2013. febr. 1. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha az lenne, akkor is.. Mondja azt, hogy nem veszi meg, vagy azt, hogy nem tudja, de ne mondjon mindig mást...
2013. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vegyel sajatot
2013. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!