Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét anyám meg...

Miért ilyen szemét anyám meg az öcsém?

Figyelt kérdés
bármilyen pénzt kapok (most töltöttem a 18at önálló keresetem nincs, a karácsonyi pénzről beszélek, vagy a szüleim elváltak apám évente 1x kb több pénzt küldd mint amennyi a gyerektartás lenne.szülinapi névnapi stb pénz) anyám rögtön már óriási szemekkel várja mennyit adok neki mindig mondja hogy utálja a pénzéhes embereket pedig nála nagyobbat nem ismerek.most hogy kaptam pénzt egyből az volt az 1. megkérdeztem anyám mennyi kell neki adtam.megkérdeztem az öcsém kell e neki valamire adtam..elmentem vásárolni mindkettőjükre gondoltam ott is, öcsém annyit nem tudott odanyögni hogy köszönöm.. akkor anyám folyamatosan belém köt mindenért veszekszik velem.nem is tudok példát írni mert mindenért..miért zörgök miért ilyenkor eszek MINDENBE BELEKÖT.ha itthon vagyok inkább ki se mozdulok a szobámból nem akarok egyikkel se beszélni.öcsém a kedvence aki amúgy úgy beszél anyánkkal mint egy kutyával de persze anyám eltűri:) velem is állandóan bunkózik az öcsém szó szerint az keresi mi a rossz nekem és azt csinálja (meg amúgy anyánkkal is) meg nagyon csúnyán beszél..mi lehet az oka hogy ilyenek?komolyan már nem szeretem őket..elköltözni még nem tudok úgyhogy most csak arra lennék kíváncsi miért ilyenek
2012. dec. 30. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ha leerettsegiztel hozzamkoltozhetsz van egy ures szobam :D
2012. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyökerek! Ahogy tudsz, költözz.
2012. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy sz*rnak se érzem magam amúgy amikor nagyritkán beszélek velük anyám szerintem biztos utál soha nem mondd nekem jót csak rosszat..ha kitakarítom az egész lakást de mondjuk már nem jut időm elmosogatni akkor veszekszik velem 2órát miért nem vagyok képes semmit csinálni.ha véletlen leejtek ,mondjuk egy poharat és összetörik azt hallgatom szó szerint 1 órát hogy lehetek ilyen szerencsétlen semmire nem figyelek mindent tönkreteszek..mindig ez van..
2012. dec. 30. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van,ahogyan tudsz költözz el,nem fogod ott sokáig kibírni!
2012. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért tudják megtenni veled, mert jószívű vagy, és hagyod magad. Anyádnak ne adj többet, mondd azt, hogy gyűjtesz, hogy el tudj költözni tőlük, és dugd el, hogy ne találja meg. Ne félj, öcséd is visszavenne, ha egyszer alaposan szájba kapnád, amiért úgy beszél anyátokkal. Én biztos, hogy belelépnék a szájába, és meg is mondanám, hogy miért kapja, talán több tiszteletet is mutathatna az iránt, aki a világra hozta - attól függetlenül, hogy milyen anyutok is.
2012. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne adj nekik. Gondolom kérni csak nem mernek. Mondjuk ha sok anyagi nehézségetek van, akkor jogos.
2012. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó.de kérnek.hónapok óta hallgatom hogy mennyit fogok majd adni nekik..jó nem vagyunk milliomosak akkor mondjuk jó ezt még megértem..de a viselkedésük...mondjuk amikor ők alszanak én alapból csendbe vagyok stb amikor én alszok ők zenét hallgatnak hangoskodnak stb. mikor megkérem hogy halkabban öcsém válasza kussoljál anyámé nem kéne aludnod...igazából folyamat ez van..mintha én csak akkor léteznék mikor kell valami amúgy meg teher vagyok..k*rva rossz érzés
2012. dec. 30. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!