Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen szemét anyám?

Hogy lehet ilyen szemét anyám?

Figyelt kérdés

Adok neki egy magamra 37.000FT-ot,plussz az étkezési jegyet ami 9200FT.

Ezt mind arra hogy fedezze a rezsi rám eső részét,meg a kajámat.

Ő azonban nem először csinálja h még csak boltba se hajlandó elmenni. A kifogás mindig az nem az én dolgom mindig eljárnia boltba. De ha én enni szeretnék ha már oda adok ennyi pénzt(a tesom a gyerekével itthon lakik fele ennyit sem kettöjükre) és elmennék boltba akkor nem mondja ám h kell e még vmi,ha meg csak azt hozok amit én gyorsan összeütök magamnak akkor nyafog h ebből a pénzből ő már sokkal többet jobbat tudott volna csinálni. Megint feleslegesen költöttem a pénzét...

Ha nem adnék ennyit akkor nem tudnánk fizetni a számlákat és kikapcsolnák a gázt,villanyt. tesóm csak gyest meg családit kap érthető h nem tud anynit adni,.munkát meg még nem talált.

Most is megyek dolgozni,ettem egy szelet elég száraz kenyeret és ennyi. kérdeztem anyámat h megy e majd boltba főz vmit? a válasz nem,miért mindig az én dolgom?

Mondhatom remek,hazajövök este 10kor és dögöljek éhen...


MOndtam neki h akkor most fizukor csak annyit adok amennyi a rám eső rész,és a kajét megoldsom magamnak. Röhög h akkor majd kikapcsolják a gázt,ugyh nem tudok főzni.

mindenki mondja h jobban járnék ha albiba mennék,de én itt vagyok segítem őket és ezt kapom


2012. febr. 4. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem főz mondjuk a tesód?Ha már nem tud annyit adni a háztartsába,legalább ezzel kompenzálhatná.Azt valahol megértem,hogy anyukádnak elege van a mindenappi főzőcskéből,mert velem is szokott ilyen lenni és néha jól esne,ha valaki más megcsinálná helyettem,viszont nálunk ez a feladat teljes mértékben rám hárul,mert a gyerekek még kicsik,a párom pedig egész nap dolgozik,így nem vűrhatom el,hogy ők menjenek boltba,vagy főzzenek ebédet.

Nálatok viszont,ha már te adod a legtőbb pénzt a háztartásba a többieknek kéne elvégezni az ilyesmi házimunkákat.Mondd anyukádnak,hogy egyezzenek meg a testvéreddel,hogy melyik nap,ki főzzön,vagy osszák fel a teendőket,pl egyikük elmegy a boltba,a másik főz.

2012. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj albiba én is elhuztam régen oda
2012. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Fizesd a rezsi rád eső részét, a kajádat meg old meg magadnak! Főzzél Te, vagy menüzzél, ha így nem jó, marad az albérlet, ott saját magad ura lehetsz!
2012. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Már bocs, de hány éves vagy, hogy ha nem tolják eléd a kaját, akkor száraz kenyeret eszel? Nem tudsz megcsinálni egy szendvicset?

És azt sem értem, hogy mondhat valaki ilyet hogy szemét az anyja....érdekes vagy.

2012. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ne ad ki a pénzt a kezedből,

a csekket te is be tudod adni a postára számold ki mi jön ki a 37 ből és azt dobd fel,

a kajajegyből meg rendlej kaját a melóba, ha spórolni akarsz 32-23 napra rendelj valami főzeléket amúgy meg vegyél 10 dkg párizsit meg zsömit.

A maradék jegyből öblítőt, tartós tejet…. ilyesmit vigyél haza figyeled az akciókat

Lényeg mostantól ne adj készpénzt és kaját is csak úgy 1 db tojás mert rántottát vacsizol.

2012. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*2-3nap
2012. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen üres a hűtő akkor délelőtt elmehetsz vásárolni, mert az nem állapot hogy nincs otthon semmi. Ha nem anyukád azt mondja, hogy jobbat tudott volna, mond meg neki hogy oké akkor ezentúl te mész vásárolni, vagy kérd meg a tesód, a kajapénzt add oda neki, ha kisgyerekkel van úgyis járnak néhanap sétálni vagy ilyesmi, egyúttal vásárol.
2012. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!