Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzed teljesnek az életed?

Mitől érzed teljesnek az életed?

Figyelt kérdés

Mitől van értelme az életednek?

Miket tartasz fontosnak?

(Azért ebben a kategóriába tettem, mert talán itt normális válaszok születnek:))


2013. febr. 2. 21:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A hosszutavu tervektol, amiket rovidtavra felosztok konkretumokra. Ebbe idovel a gyerek is bele fog tartozni, de nem kizarolagosan. Karrier, utazas, nyugodt csaladi elet, sport, stb.

Eddig sikerult minden, remelem ez a jovoben sem fog valtozni.


Kifejezetten egy dolgot nem tudnek es nem is szeretnek kiemelni, mert pont attol valna egysikuva az eletem, hogy egy dolgot helyezek minden fole.

2013. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

A 4-es.

Miért gondolod azt, hogy ha valaki nem akar gyereket, akkor félresiklott az élete?

Tényleg igaz, hogy a kismamák kicsit begyöpösödnek, és beszűkül a tudatállapotuk.

Nem látnak túl a pelenka és tápszerhegyen...

2013. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%

OFF: elég undorító, hogy azzal kezdett az első, hogy lesajnálja a gyermekvállalásra kész embereket. Engem nem izgat, ha valaki nem akarja reprodukálni magát, valószínűleg nem véletlen, hanem mert alkalmatlan rá. És ha az ember valamire alkalmatlan, akkor bölcsebb, ha nem erőlteti.

De nem értem miért lenne valaki több/kevesebb mert akar gyereket vagy sem. Úgyhogy elég béna aki ezzel érvel.


ON: Nekem az teszi teljessé a életem, ha a szakmámban dolgozhatok. Óvónő vagyok és ha gyerekeket nevelhetek akkor már elégedett vagyok. A folyamatos munkából adódik a pénz, amiből elteremthetjük a szükségleteinket, amiből finanszírozhatjuk az esküvőnket, és később alapja lehet a gyermekvállalásnak. Vagyis egy új családnak. Nekem a családdal lesz teljes az Életem. :)


24N

2013. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia!


A kedvesemmel és a barátaimmal eltöltött közös pillanatok teszik teljessé az életemet. Imádom szövögetni a jövőnket.


21/L

2013. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
én a férjemtől, a kutyámtól, munkámtól és a barátnőimtől. Természetesen a családom is sokat számít, de sajnos az utóbbi időben inkább bánatot okoztak, mint örömöt. Tűzbe mennék értük természetesen, de most kicsit csalódtam bennük.
2013. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%

#23

Kérlek emeld ki azt a részt az #1-ből, ahol lesajnálom a gyermekvállalókat!

Én csak elmondtam, hogy ÉN miért nem akarok. Ha más akar gyereket, hát a szíve joga.

2013. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!