Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldobnad a csaladi eleted egy...

Eldobnad a csaladi eleted egy regota tarto soha be nem teljesedo "igaz szerelemert"?

Figyelt kérdés

2 eve tarto abszolut nem zokkeno mentes kapcsolatban elek. (volt mar hegyesseg, kulon koltozes, 3. fel, kibekules satobbi) Elso perctol fogva eggyutt elunk. A nehezsegek, problemak ellenere mindent megteszunk, hogy a leheto legjobb legyen a kapcsolatunk. Tervezgetjuk a kozos jovot, babat.

De engem kinoz egy erzes. Kicsit lelki ismeretfurdalasom van igazabol a semmiert. Soha nem csaltam meg, csaptam be a parom.

De volt egy srac az eletemben akit egyszeruen nem tudok elfelejteni.

Pedig soha nem voltunk egy par. Csak voltak kozos eggyutt toltott idok.

Akkoriban amikor "eggyutt" voltunk igazan boldog voltam. Mindig mosolyogtam. Azelott es azota sem vtam annyira voldog mint akkor amikor eggyutt voltunk. Pedig tenyleg csak "lopott" orakat tolthettunk eggyutt. Sok minden kozenk alt. Eloszor is amikor megismertem baratom volt, majd miutan szakitottam talalkozgattunk nem sokszor mert o kulfoldon dolgozik es tobbet volt kint mint mo.on igy amikor otthon volt rengeteg dolga volt. Aztan vissza ment dolgozni. Kb 5 honapot kellett volna ra varnom de kozben az exem sulyos balesetet szenvedett igy visszamentem hozza. Elmondta a sracnak o kisse bedurcizva (es mar rutinosan) fogadta a hirt. Nem is beszeltunk utana. De rengeteget gondoltam ra. 1 ev mulva amikor vegleg vege lett az exel felkerestem ismet voltak lopott oraink. De kozben neki mar volt egy "komolyabb" kapcsolata kialakuloban ami azota tart. (ennek mar 2 es fel eve) Az akkori talalkozasoknak veget vetett az, hogy o ismet kiment kulfoldre es ido kozben en is (kb. 2 eve es 3 honapja).

Azota nem talkoztunk. Egyszer egyszer meg beszeltunk. Nem tudom miert nem tudom elfelejteni? Ugy gondolni ra ah a tobbi exre vagz "kalandra"? Miert "kisert" meg mindig? Kozel 3 eve nem latram. 1 eve abszolut nem beszeltunk. Hogy letezik ez? Mit kezdjek ezzel qz erzessel? Hogy nyugodt szivvel tudjak a parommal kozos jovot tervezni?!


2012. nov. 14. 17:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van az életemben ilyen "nagy Ő". Több mint tíz éve nem láttam, azóta kb. egyszer beszéltünk telefonon, egyszer írtunk egymásnak a facebookon. Örökre szép emlék marad, de nem adnám fel érte a mostani életem, és nyilván ő sem az övét.
2012. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Azért nem tudod elfelejteni, meg azért olyan szép, mert sose voltatok együtt igazán. Az mindig érdekesebb, ami sose lehetett a tiéd és akkor szövögetsz hozzá álmokat, hogy milyen csodás lenne stb. Egy fenét.
2012. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%
ha az ember nem boldog keresi emlekezeteben azokat a pontokat amikor boldog volt ennyi.
2012. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 betlindis ***** válasza:
83%

az azért volt ilyen izgalmas, mert a lopott órák sokkal érdekesebbek annál, amikor együtt élsz vkivel és naponta mosod a szaros gatyáját, már elnézést. az volt izgalmas benne, hogy kiragadott a hétköznapokból, míg a mostani párod része a hétköznapjaidnak, és az ember mindig a hétköznapokat látja a legunalmasabbnak. tehát nem maga az illető volt ennyire különleges, csak a kapcsolat volt izgalmas, amiben voltál vele, de valld be magadnak, azzal a típusú kapcsolattal beérnéd? ha a tiéd lenne az a pasi, és vele élnél, ugyanolyan hétköznapi figurává változna meglepően rövid idő alatt, mint az, akivel most élsz együtt.

viszont azt sem mondom, hogy maradj azzal, akivel most élsz, bár ezt nyilván neked kell eldöntened. ugyanis szerintem az, hogy a másik pasiról ábrándozol, nem azt árulja el, hogy ő olyan különleges ember, még csak azt sem, hogy a mostani pasid annyira unalmas, hanem egész egyszerűen azt, hogy te magad unatkozol. unatkozol, tehát fantáziálsz, és a régi pasi épp csak betölti ezt a funkciót és kész. hogy mitől unatkozol, arra neked kell rájönnöd, hogy a párod untat, az életmódod, az otthonod, a munkahelyed, vagy a jövőképed, mert esetleg még pánikolsz attól, hogy lekösd magad és egy kis izgalomra vágysz. tehát én a helyedben nem a két pasi között választanék, hanem megnézném, mitől unatkozom, és azon hogyan lehet változtatni. természetesen ha attól a pasitól unatkozol, akivel együtt élsz, akkor lehet, hogy érdemes otthagyni, de gondold át azt, hogy bárki mással fogsz együttélni, az is ugyanolyan hétköznapivá válik hamar, az izgalom csak speciális helyzetekben jön elő, azoknak meg az a tulajdonságuk, hogy ritkák...

2012. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
49%

én eleve nem tudok együtt lenni mással meg tervezgetni vele közös jövőket és hasonlók.

eleve képtelen vagyok mást szeretni, másra Úgy ránézni.

próbáltam milliószor, nem ment, teher volt azóta az összes "kapcsolat", a szex mechanikusan ment, fizikailag elélveztem de nem vágyom rá hogy olyannal legyek akivel semmi érzelem nem köt össze mert az csak egy üres pótlék.

hiába mondják hogy én csak elképzelem milyen jó lenne meg jó lett volna ha együtt maradunk de igazából nem, ettől az érzéseim még nem múlnak el.

attól sem hogy ismerem az illető minden hibáját.

egyértelmű IGEN a válasz, "eldobnám" a családi életet, de azért mert egyszerűen képtelen vagyok másnak bájologni, szerelmet tettetni, kliséként puffogtatni dícsérő szavakat.

évek óta ez van szóval ez nem változik meg.

én meg azt nem értem, hogy tud valaki mással élni ha nem őt szereti és a szíve foglalt?

2012. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
nem oltogatni akarlak, nem rosszindulatból, csak őszintén írok. ennek nem "igaz szerelem" a neve, hanem "ábránd", együtt lehettetek volna, ha akartátok volna. nem akartátok eléggé. nem baj, h néha gondolsz rá, de tudni kell a helyén kezelni, mert ez nem reális érzés. az viszont elgondolkodtató, h a te kapcsolataidban gyakran jelen van a megcsalás, a 3. fél, ahogy te nevezed. az is, h úgy érzed, emiatt a fiú miatt nem tudsz családot, jövőt tervezni a mostani pároddal. szerintem vele nem elég jó, az elégedetlenséged pedig kivetíted erre az idillukus, plátói kapcsolatra.lehet, h ki kellene lépned ebből a kapcsolatból, de nem a másik fiúért, hanem önmagadért, h megtaláld azt, akivel a valóságban is jó, nem csak az álmaidban. most borítékolom, h nem az a srác lesz az, akit annak hiszel, hanem egy "harmadik". adj esélyt magadnak arra, h megtaláld
2012. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Istenem, nők...

Persze, mikor 1-2 lopott órát vagytok együtt, elővette a jópofa énjét, kinyalta a se.ggedet, megerőltette magát stb. Nyilván a tetejében jóképű is volt. Ha rendes kapcsolat lett volna, mér nem emlékeznél ennyire totál pozitívan rá, csak egy lenne a sok szép közül.

Ilyen esetekben vhogy a nőknek nehezükre esik kicsit gondolkodni...

2012. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
mondhatnánk, h a 7 válaszoló egy bunkó, de valójában igaza van. egyetértek. azért ilyen rózsaszín az álom, mert nem volt életszagú.
2012. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy az ilyen nőknek(és férfiaknak is) kívánom, hogy legyen lehetősége rá, hogy összejöjjön ezzel a nem felejtős emberkével. Aztán rájönnének végre, hogy mit vesztett azzal, hogy otthagyta a jót egy remélt jobbért, de ez se lesz jobb hosszútávon. CSak akkor már késő lesz.
2012. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%

Valóban, le szoktak bunkózni.:D

De sajnálom, az emberi butaság és értetlenség mindig kihoz a sodromból.

2012. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!