Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldobnad a csaladi eleted egy...

Eldobnad a csaladi eleted egy regota tarto soha be nem teljesedo "igaz szerelemert"?

Figyelt kérdés

2 eve tarto abszolut nem zokkeno mentes kapcsolatban elek. (volt mar hegyesseg, kulon koltozes, 3. fel, kibekules satobbi) Elso perctol fogva eggyutt elunk. A nehezsegek, problemak ellenere mindent megteszunk, hogy a leheto legjobb legyen a kapcsolatunk. Tervezgetjuk a kozos jovot, babat.

De engem kinoz egy erzes. Kicsit lelki ismeretfurdalasom van igazabol a semmiert. Soha nem csaltam meg, csaptam be a parom.

De volt egy srac az eletemben akit egyszeruen nem tudok elfelejteni.

Pedig soha nem voltunk egy par. Csak voltak kozos eggyutt toltott idok.

Akkoriban amikor "eggyutt" voltunk igazan boldog voltam. Mindig mosolyogtam. Azelott es azota sem vtam annyira voldog mint akkor amikor eggyutt voltunk. Pedig tenyleg csak "lopott" orakat tolthettunk eggyutt. Sok minden kozenk alt. Eloszor is amikor megismertem baratom volt, majd miutan szakitottam talalkozgattunk nem sokszor mert o kulfoldon dolgozik es tobbet volt kint mint mo.on igy amikor otthon volt rengeteg dolga volt. Aztan vissza ment dolgozni. Kb 5 honapot kellett volna ra varnom de kozben az exem sulyos balesetet szenvedett igy visszamentem hozza. Elmondta a sracnak o kisse bedurcizva (es mar rutinosan) fogadta a hirt. Nem is beszeltunk utana. De rengeteget gondoltam ra. 1 ev mulva amikor vegleg vege lett az exel felkerestem ismet voltak lopott oraink. De kozben neki mar volt egy "komolyabb" kapcsolata kialakuloban ami azota tart. (ennek mar 2 es fel eve) Az akkori talalkozasoknak veget vetett az, hogy o ismet kiment kulfoldre es ido kozben en is (kb. 2 eve es 3 honapja).

Azota nem talkoztunk. Egyszer egyszer meg beszeltunk. Nem tudom miert nem tudom elfelejteni? Ugy gondolni ra ah a tobbi exre vagz "kalandra"? Miert "kisert" meg mindig? Kozel 3 eve nem latram. 1 eve abszolut nem beszeltunk. Hogy letezik ez? Mit kezdjek ezzel qz erzessel? Hogy nyugodt szivvel tudjak a parommal kozos jovot tervezni?!


2012. nov. 14. 17:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%

könnyen beszélnek a Farokkirályok, akiknek nincsenek érzéseik.

ja hát igen, a lyuk az lyuk, tök mindegy mi vagy ki tartozik hozzá...

ha nem elég feszes a melle majd lecseréljük...

Férfiak... f.ngjuk nincs a mélyebb érzésekről de mindenkit kioktatnak úton-útfélen.

én meg azt kívánom, egyszer akarj valakit nagyon, aztán sose kaphasd meg. és halj bele a k@ngöcsbe.

2012. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%

:D

Hát ez az, ez a másik dolog, ami idegesít, hogy nem hallgattok az okosabbra.:D

Nem fogod fel, hogy nem is ismeri a csávót, 1-2 órákat töltöttek együtt. Nyilván jól nézett ki az ipse, plussz elővette arra a pár órára a jó oldalát. Ennyi. Kérdező nem abba az emberbe szerelmes, hanem abba a múló pillanatba, amikor még nem is ismered a másikat, csak hirtelen elvarázsol egy-két szép szóval meg természetesen a külsejével.

Csak hát ugye ti nők azonnal bedőltök a szép szónak, utána meg jön a csalódás, mikor ráeszméltek, mi i saz igazság.

Én halálosan szerelmes vagyok a barátnőmbe, de én úgy, hogy ismerem a jó és a rossz tulajdonságait is. Ez a nagy dolog kisanyám, nem amikor egy Don Juan elvarázsol egy szép szóval meg a külsejével.

2012. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
ha ezt nekem (is) szántad, akkor elmonadanám, h nő vagyok. amúgy meg az "igaz szerelem" szerintem a nők szemében sem ilyen, hogy "-figyelj már, nekem most nem jó, mert épp van valakim. ... -figyi, most pont szakítottam. - áh, hát sajnos most nekem van valakim.) az igaz szerelem, vonzalom, perzselő szenvedély még egy nő szemében is olyan, h tisztességes elvarrjátok a szálakat és utána szabadon, függetlenül és fejvesztve rohantok egymás felé. ez csak olyan nyeke-nyaka talizgatás, amikor éppen úgy hozza a helyzet és a lánynak épp nincs képben a pasija, a srácnak meg nincs "rengeteg dolga".
2012. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

a farokkirályosnak szántam

nyilván nem minden nő ilyen, de a többség igen

2012. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

én is a farokkirályosnak szántam,nem neked, mert többes számot használt és szerintem engem is "farokkirálynak" nézett :-)


kinek mi a romantika...

2012. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%

84%-os a te válaszodra tojtam és nem neked szántam.

azért a többes szám mert a legtöbb pasi olyan mint a 66%-os.

lelketlen tapló, a kapcsolatban nem tesz semmit de meg van sértődve ha nem belé szerelmes a nő hanem más után álmodozik.

lehet hogy keveset voltak együtt...és? nem az időtartamtól múlik ki áll közel valaki szívéhez. az a pali amíg együtt voltak kihozta magából a legjobbat. a másik aki sülve-főve együtt van a csajjal szintén megtehetné. vagy, nem kéne mindig egymás nyakán lenni és megmaradna a varázs.

ezt nem fogják fel azok a pasik, akiknek tipikus példája a válaszoló. hogy az izgalmat fent lehet és fent is kell tartani, különben itt az eredmény.

ja és aki mellett valaki másra vágyik azzal nem illenek össze.

az nem elég jó a csajnak, ezért nem is értem minek van vele. az akkor nem igazi szerelem.

az az igazi akinél azt érezzük hogy kaphatnánk jobbat is de nem kell az a jobb mert az illető a hibáival együtt tökéletes a szemünkben.

szóval lehet itt pampogni meg lepontozgatni hogy így meg úgy, bárcsak jönne össze azzal akiről álmodik és esne pofára (az ilyen tömény rosszindulat mellesleg undorítóan taszító a nők többsége számára) de nincs igazad.

lehet hogy értékesebb és szebb volt az a pár perc azzal a másikkal mint egy egész élet egy kapcsolatáért semmit nem tevő, unalmas, rutinos, béna valakivel aki csak az előző pótlékaként van hogy legyen valaki.

igen, érdemes ezt megbecsülni... csak ettől még ugyanúgy boldogtalan marad.

te biztos boldog lennél tőle ha egy nemazeseted-csaj fülig szerelmes lenne beléd, te meg elviselnéd mert nincs jobb.

gratulálok, ez tényleg jellemző a férfiakra...ja nem a Férfiakra, csak a p.öcsökre.

2012. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Azt hiszem te tipikusan az vagy, akivel kár vitatkozni.:D

hagyjuk is.

2012. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak már van családom. Szeretem a férjem és nem tudnám megcsalni. De bennem van, mi lenne ha vele lennék. Ritkán találkozunk, akkor beszélünk pár percet, nekem összeszorul a gyomrom és beindul a fantáziám, de ennyi. A családom nem kockáztatnám.
2012. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem!

A család az család, a másik meg csak ábránd.

2012. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Egy a szerelmet leszámítva tökéletes házasságot is, nemhogy egy olyat, mint a tiétek.
2012. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!