Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldobnad a csaladi eleted egy...

Eldobnad a csaladi eleted egy regota tarto soha be nem teljesedo "igaz szerelemert"?

Figyelt kérdés

2 eve tarto abszolut nem zokkeno mentes kapcsolatban elek. (volt mar hegyesseg, kulon koltozes, 3. fel, kibekules satobbi) Elso perctol fogva eggyutt elunk. A nehezsegek, problemak ellenere mindent megteszunk, hogy a leheto legjobb legyen a kapcsolatunk. Tervezgetjuk a kozos jovot, babat.

De engem kinoz egy erzes. Kicsit lelki ismeretfurdalasom van igazabol a semmiert. Soha nem csaltam meg, csaptam be a parom.

De volt egy srac az eletemben akit egyszeruen nem tudok elfelejteni.

Pedig soha nem voltunk egy par. Csak voltak kozos eggyutt toltott idok.

Akkoriban amikor "eggyutt" voltunk igazan boldog voltam. Mindig mosolyogtam. Azelott es azota sem vtam annyira voldog mint akkor amikor eggyutt voltunk. Pedig tenyleg csak "lopott" orakat tolthettunk eggyutt. Sok minden kozenk alt. Eloszor is amikor megismertem baratom volt, majd miutan szakitottam talalkozgattunk nem sokszor mert o kulfoldon dolgozik es tobbet volt kint mint mo.on igy amikor otthon volt rengeteg dolga volt. Aztan vissza ment dolgozni. Kb 5 honapot kellett volna ra varnom de kozben az exem sulyos balesetet szenvedett igy visszamentem hozza. Elmondta a sracnak o kisse bedurcizva (es mar rutinosan) fogadta a hirt. Nem is beszeltunk utana. De rengeteget gondoltam ra. 1 ev mulva amikor vegleg vege lett az exel felkerestem ismet voltak lopott oraink. De kozben neki mar volt egy "komolyabb" kapcsolata kialakuloban ami azota tart. (ennek mar 2 es fel eve) Az akkori talalkozasoknak veget vetett az, hogy o ismet kiment kulfoldre es ido kozben en is (kb. 2 eve es 3 honapja).

Azota nem talkoztunk. Egyszer egyszer meg beszeltunk. Nem tudom miert nem tudom elfelejteni? Ugy gondolni ra ah a tobbi exre vagz "kalandra"? Miert "kisert" meg mindig? Kozel 3 eve nem latram. 1 eve abszolut nem beszeltunk. Hogy letezik ez? Mit kezdjek ezzel qz erzessel? Hogy nyugodt szivvel tudjak a parommal kozos jovot tervezni?!


2012. nov. 14. 17:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%

Én is ugyanebben vagyok.

De ha itt állna előttem, és megkapnám, úgyis újra eldobna (ahogy akkor megtette szó nélkül, és nem tudom elfeljteni), nem adnám fel a családom a bizonytalanért, hogy 2 szék közül a pad alatt találjam magam... De ezen kár gondolkodni, neki úgysem kellenék...

2012. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%

Azért érdekes lehet úgy élni, hogyha az az illető egyet füttyentene és veled akarna lenni, te lazán otthagynád a jelenlegit.

PLussz ezzel bevallottad, hogy nem azért vagy a jelenlegivel, mert ő kell, hanem mert a másiknak nem kellettél. Sajnálom a párodat...

2012. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Farokkirály!Neked küldöm ezt a számot!

http://www.youtube.com/watch?v=6AcBk2MK7G4


Amúgy azzal a válaszolóval értek egyet,aki szerint nem vagy boldog és csak a boldog pillanatokat keresed az életedben.Így ez csak egy ábránd,nem igazi szerelem.

2012. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%
Játszadozhatsz a mi lett volna ha... gondolatokkal, de gyakorlatban, hosszú távon lehet h nem passzolnátok, mivel nem ismered őt igazán. Azontúl ő sem látott 3 éve, ha kaparná a falat utánad, megkeresne. Engem megkeresett az enyém, házasság lett, 2 gyerek. Vagy derítsd ki az igazságot, vagy rakd el a srácot a szép emlékek polcra és ne vedd elő újra és újra, ezen agonizálni lógva a levegőben, teljesen felesleges időpocséklás.
2012. nov. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%

2 eve tarto abszolut nem zokkeno mentes kapcsolatban elek. (volt mar hegyesseg, kulon koltozes, 3. fel, kibekules satobbi)


Egy ilyen kapcsolatot simán eldöbnék a nagy ő ért,ha ábránd ha nem.

A mostani kapcsolatomat senkiért nem adnám fel.

2012. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%
ha lo nincs jo a szamar is kapcsolatokat soha nem fogom megerteni.Vagy 100%szeretsz valakit vagy tovabbalsz ha nem vagytok hazasok.Megalkuvas kukacgerinc fel langyos kapcsolatok ti ennyivel beeritek?
2012. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

ma 09:09

Miért baj, hogy van, aki nem szeretné egyedül leélni az életét csak azért, mert volt valaki, aki örökre mély nyomot hagyott benne, de úgysem lehetnek soha együtt...? Legyen öngyilkos egy reménytelen szerelem miatt, vagy örökre magányos, minthogy megpróbálja mással, mégha nem is egyszerű?

2012. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%
Nem. De elküldeném a páromat is, és leköpném magam, mert végighazudtam az elmúlt időszakot, és elvettem egy másik ember életéből 2 évet. Ugyanis te kezdetektől fogva sem a párodat szeretted, hanem azt a fazont, akiért még ma is nyálzol, akiből csak a rózsaszínt láttad. Neked a jelenlegi csak egy pótlás.
2012. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok, szívesebben lennék egyedül, mint bárki mással. Ha mégsem, keresnék valakit, akinek szintén pótlék lennék, nem hitegetném azt, aki ennél jobban szeret.
2012. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de baromi gyorsan le tenned a rózsaszín szemüveget. A drágalátos "igaz" szerelmed, ha olyan rohadt fontos lettél volna, tűzön-vízen kiállt volna érted és a kapcsolatért. Ilyen nincs, hogy "közénk áll" valami. Vagy ha mégis lepattan, utána térden csúszik vissza kis idő elteltével, hogy bocsáss meg. Most biztos eszedbe jut, hogy idealista vagyok. Nem, realista: lefutottam már ezeket a köröket, amit te és rájöttem, hogy nem érdemes kozmetikázni meg megmagyarázni a dolgokat: ha IGAZÁN szeretek valakit, akkor egyértelműek és marha egyszerűek a dolgok: vele vagyok és punktum és letojom, mi áll közénk. Míg ezt nem tudatosítod magadban és fölöslegesen kergetsz egy ábrándot, nem is fogsz tudni továbblépni. A jelenlegi pároddal meg egyszerűen inkorrekt dolog így együtt lenned. Lépj ki ebből a kapcsolatból és várd ki azt, aki újra boldoggá tud tenni. Rajtad múlik.
2012. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!