Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent a szerelemért, de meddig?

Mindent a szerelemért, de meddig?

Figyelt kérdés
Házasságban vagy párkapcsolatban élők. Idősebbek és nagyon fiatalok. Mi volt a legnagyobb fájdalom amit a párod, szerelmed okozott neked, és elviselted, eltűrted, és vele maradtál? Hány csalódást kellett átélned mellette, hogy végül boldogok lehessetek együtt, vagy mi az, amit már nem tudtál megbocsájtani?
2010. dec. 31. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt. De igazából én is megcsaltam már előtte... akkor szakítottunk, de azóta újra együtt vagyunk, mert nem bírtuk egymás nélkül.

Ennél sokkal nagyobb fájdalom az, hogy úgy érzem, hogy a kettőnk jövőképe gyökeresen eltér, és nem tudom, mit tegyek. Fél éve rágódom ezen, sokkal rosszabb, mint egy megcsalás.

2010. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Meddig mentetek el a megcsalásban? Te a fiú vagy, vagy a lány? Remélem megoldódnak a problémáitok, rágódni a legrosszabb, de holnaptól itt az új év, van lehetőség egy boldogabb felé nyitni, akár együtt, akár külön külön. Sok szerencsét kívánok.
2010. dec. 31. 13:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokszor megtörtént, hogy megcsalt. De mindig könyörgőre fogta, hogy én vagyok a legfontosabb, nélkülem nincs értelme az életének, ha kidobom, félember..Mindig hittem neki, mert annyira vágytam a boldogságra-vele-, hogy fel sem tűnt, hogy a jövőképünk nem egyezik. Végül elváltunk, és tényleg félember, tényleg csúszik le, jönne vissza, de már nem kell. A saját életemet akarom élni, és nem az övében akarok egy sokadik statiszta lenni. Amit nem tudok neki megbocsátani, hogy úgy alapított velem családot, hogy a lelke mélyén tudta, nem fog velem megöregedni...
2010. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hazudott állandóan titokban telefonálgatott nem védett meg a családja elött most is valahova csak ugy elment semmibevesz nem tudom meddig birom még de már nem sokáig.
2010. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kapcsolatunk elején én még tapasztalan voltam. Ha párom bárhova ment, én kalkuláltam. Sok értelmetlen dolgon összevesztünk, többször ok nélkül gyanusítgattuk egymást. De 3 hónap után minden megoldódott:) Azóta minden tökéletes közöttünk, teljesen megbízunk egymásban:)


16/L

2010. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem nem csalt meg. Csak eltervezte sokszor, hogy hogy akar megcsalni, elmondta a lányoknak, akikkel leakart feküdni, titokban találkozott velük, olyankor udvarolt nekik, babusgatta őket, de sosem ért hozzájuk, egyikhez sem. Aztán megtudtam mindent, de még akkor is tagadta, úgy is hazudott, hogy a lányok a szemembe mondták az ellenkezőjét, végül föladta, és bevallott Ő is mindent. Együtt vagyunk, de minden este sírva fekszem be mellé az ágyba, Ő pedig órákon át vigasztal, és hozza nekem a zsebkendőt. Azt hittem megbocsájtottam, de nem, nem tudom meddig bírom még.
2010. dec. 31. 14:05
 7/15 anonim ***** válasza:

kedves érdező ,remélem nem egy párunk van :) mert nekem is ezt csinálta :D

Jó ez nem nevetséges , de ugyan ez volt már 3-szor. Én már tali előtt rajta kaptam.Mert olyan jó női megérzéseim vannak ,hogy tudtam van valami. Leszedtem a netről egy programot ami mindent megjegyez amit írunk és így tudtam mit írt a csajnak és így be tudtam lépni az oldalaira.

A két szememmel láttam mit írt , kérdőre vontam és a szemembe hazudott. Akkor a másodiknál azt mondtam vége. e mivel együtt élünk így megbocsájtottam. Tudom ,hogy hülye vagyok. De nem tudom mi van.Hogy lehet valakit egyszerre szeretni és utálni együtt. Most jól megvagyunk, de bizalom semmi. Mivel utóbb össze is pakoltam és tudja ,hogy komolyan gondolnám legközelebb csak bízom benne ,hogy nem tesz ilyet még egyszer. Persze a remény hal meg utoljára. De minden héten legalább egyszer viccből vagy nem ,de felhozom ezeket a dolgokat.Mert úgy érzem,ha megint úgy gondolja ,hogy most minden okés akkor megint bepróbálkozik.

A poén ,hogy az exemnél aki életem szerelme volt és ugyan ez volt ,és megtudtam már aznap este összepakoltam és elköltöztem (bár most nehezebb mert 100km-re vagyoka szüleimtől akkor meg egy városban voltunk) megpofoztam amiért ezt tette és megcsókoltam mert szeretem.De otthagytam. Annyiból jó döntés volt ,hogy utána 1 évig együtt is maradt a csajjal én egyedül szenvedtem.Viszont ha nem szakítunk még mindig a kis városban lennék. Mindennek megvan a miértje sajnos! Az exemet minden héten megnézem a közösségi oldalakon és fáj ,hogy mással van, tudom ő volt az igazi szerelmem. De annyira különböztünk ,hogy a szerelem nem tudott együtt tartani minket.

Huha már azt sem tudom ez ide tartozik-e ez.


Az biztos ,hogy csak addig türj el dolgokat amíg a "tükörbe tudsz nézni" nem szabad mindent megengedni. Én a következőnél feladom a vele épített jövőmet!

2010. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindent meg tudok bocsátani, amíg őszintén megbánja, amíg emberek tudunk maradni, amíg szeretjük egymást. Ezen túl viszont semmit.
2010. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
honnan lehet letölteni ezt a progit?
2010. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
14:41es. Pontosan ugyan ez történt, kivéve, hogy én sokáig csak részleteket tudtam elolvasni a beszélgetésekből, az utolsó lánynál pedig most Ő maga küldte el az egészet, mert azt hitte, a barátommal beszél. Még egy ilyen, és vége, nem alázom meg magam ennél jobban.
2010. dec. 31. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!