Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzed teljesnek az életed?

Mitől érzed teljesnek az életed?

Figyelt kérdés

Mitől van értelme az életednek?

Miket tartasz fontosnak?

(Azért ebben a kategóriába tettem, mert talán itt normális válaszok születnek:))


2013. febr. 2. 21:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát a gyermekem :) :) :) meg persze a férjem, de ha pontosan akarok fogalmazni a kerek családom, nekem semmit nem vett el a kislányom az időmből, amit akarok azt így is elérem, szerintem akinek nincs gyereke nem is értheti miről marad le, és ezért nem érzi hiányát.
2013. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

6-osnak: birom az ilyen "joindulatu", eletukben felresiklott embereket.

Gondolom neked meg ettol teljes az eleted! ;)

A 4-es...

2013. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%

Elég fura két tábor jött létre. Az egyik csak az egyik verziót próbálta, és úgy dönt, a másik tábor kipróbálta mindkét verziót és úgy dönt.

Az pedig teljesen abszurd, amikor a gyermektelenek a gyerek ellen érvelnek, mikor nekik sose volt.

2013. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%

"On: Tanulok, sportolok, a munkámat nagyon szeretem, sokat utazok, és van egy fantasztikus férjem, és fantasztikus barátaim."


Na majd meglátjuk ebből a listából mi lesz meg 15 év múlva. Max a munka. Amit már utálni fogsz.

2013. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szeretem,amit tanulok,már biztosan tudom,hogy ebben akarok majd elhelyezkedni.Ennek azért örülök,mert értelmet nyert az életem.A másik meg a párom.Igen,tudom,nem szabad függeni senkitől blabla,de ez az életben elkerülhetetlen,mivel emberek vagyunk.
2013. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont agyerektől lenne teljes. Csak sajnos egyenlőre nem adatott meg. Sosem vágytam másra csak pici kislánykoromtól arra hogy Anya lehessek. sosoem vágytam karierre. Sokat utaztam már, sok midnent láttam, más vágyaim nincsenek. Persze az utazás nem is függ a gyerektől mert vele is biztos rengeteget fogunk menni. Más dologra nem vágyom, a többi maradhat így ahogy van.
2013. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

23:32

Szerintem meg abszurd rákényszeríteni emberekre a gyerekvállalást. milyen élete lesz pl az egyik válaszoló gyerekének, aki csak a férje miatt szül?

ki akar olyan anyát, aki nem akarja őt?

ebbe nem gondoltál bele?

aki nem akar gyereket, annak ne is legyen. szerintem minden gyermek megérdemli a szerető anyát, akinek az életcélja, hogy ő legyen.


a gyermekvállalás biológialilag életcélja minden élőnek. persze a genetika arra is esélyt ad, hogy létrejöjjenek olyan emberek, akik egyáltalán nem akarnak utódot.

2013. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
23:32 nem, te nagyokos, szülni kell mindenkinek, hogy kipróbálja tetszik-e neki, aztán ha nem, akkor a gyerek mehet a kukába vagy mi? Aki nem 100% vágyik gyerekre az csak felelősséget mutat azzal, hogy nem hoz egyet a világra. Sokaknak még akkor sem kellene ha 100% akarnak, nézz már szét milyen szülők vannak. Ja vagy akkor mi a másik lehetőség? Hogy csak azért mert valaki felelős és nem csinál gyereket a semmibe, ő tudatlan marad, nem döntheti el mi a jó, és csak a gyerekesek tudhatják a tutit egy olyan versenyben amit a másik félnek esélye sincs megnyerni mert ugye felelős... Te például honnan tudod, hogy nem az atomfizika az életed (ha atomfizikus vagy akkor bocsi, remélhetőleg érted a célzást) ha nem próbáltad? Nem kell és nem lehet mindent kipróbálni, egy embernek képesnek kell lenni eldönteni, hogy nagyjából mire van szüksége.
2013. febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%
Különben meg ki lenne az a h*lye akinek van gyereke és mégis ellene beszél? Élve megnyúznák érte, ehhez szinte senkinek sem lenne bátorsága... Úgyhogy az eredmények így nem valami meggyőzőek...
2013. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mindig is céltalan volt az életem,minden motiváció nélkül. De álmodozom és reménykedem, hogy egyszer végre meglátom az élet értelmét! Én csak egy jó munkahelyet és szerelmet szeretnék.
2013. febr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!