Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-24 évesen még ti is gyerekn...

22-24 évesen még ti is gyereknek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Hiába dolgozom, van már kocsim, teljesen önálló vagyok, mindent egyedül intézek, sokat bulizok még is úgy érzem magam mint 17 évesen, teenagernek.

Ez miért van?


2013. febr. 2. 15:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

25 vagyok és abszolút gyereknek érzem magam. annak ellenére is, hogy már 19 évesen egyedül laktam egy bérelt lakásban és rengeteget dolgoztam suli mellett.

és mindez csak azért ciki, mert már 4 éves a lányom is, de én még mindig úgy érzem, mintha tiniként belecsöppentem volna valami felnőttesdibe. nem tudom, mikor fog ez megváltozni...

2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen felnőttnek érzem magam. Itthon lakom szüleimmel, egyetemre járok, viszont most sincsenek itthon 2 hétig és főzök, mosok, mondhatnám hogy takarítok de szerintem az el fog maradni :D. Be tudok fizetni csekket egyedül, pedig emlékszem hogy nemrég itt sírtam hogy jesszus, mit mondok a postán, csak odaadom a pénzt? és ki tépi szét a csekket? kié melyik része? Jól főzök, nem halok éhen ha nincs itthon anya. Hugom apával karöltve simán éhen halna.
2013. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nem :) 23 évesen férjem van, babát várok, dolgozunk mindketten és éldegélünk a saját lakásunkban :)
2013. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!