Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-24 évesen még ti is gyerekn...

22-24 évesen még ti is gyereknek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Hiába dolgozom, van már kocsim, teljesen önálló vagyok, mindent egyedül intézek, sokat bulizok még is úgy érzem magam mint 17 évesen, teenagernek.

Ez miért van?


2013. febr. 2. 15:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Én ugyan 21 éves vagyok, de nagyon gyereknek érzem magam.Mint ha 17-18 éves lennék.Én önellátó sem vagyok.Itthon lakom, iskolába járok.

A tesóm is gyereknek érzi magát, pedig ő már önellátó,és 25 éves.Azt hiszem,vannak ilyen típusú emberek, akik később, vagy sohasem nőnek fel teljesen.

Számomra a gyerekvállalás,esküvő olyan távolinak tűnik...teljesen éretlen vagyok ilyesmihez,míg mások az én koromban már lenyugodtak, házasok.(több velem egykorú csoporttársam az)

Én nem érzem ezt negatívumnak,nekem az a furcsa,hogy valamelyik barátnőm már úgy viselkedik, és beszél mint egy megkeseredett 40 éves... :) Nem vagyunk egyformák :)

2013. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ember örök gyerek marad belül, hiába él külön, dolgozik, van gyereke.
2013. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
22 vagyok, októberben mentem férjhez, albérletben lakunk, van egy tehermentes autónk és családgondozóként dolgozom. nem, nem érzem magam gyereknek :)
2013. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%

ma 16:15


A én unokatestvérem 22 évesen lett apa, most 38 évesen is köszöni , megvan , ha gondolod megadhatod a címet, elmegy beavat a "férfiak nem csak mocskosak és lukvadászok " életébe.

2013. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

24 éves vagyok, tavaly mentem férjhez, dolgozom.

Nem, nem érzem magam gyereknek.


Sok ember van aki jóformán örök gyerek marad, de van olyan is akiket 24 évesen még gyerekként kezelik a szülők, na az ilyen emberekből lesznek tutyi-mutyik.


Kedves kérdező, szerintem egy darabig ne legyen komolcs párkapcsolatod, családod végképp NE!!!!

2013. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
.komoly
2013. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, eltartom magamat, a párommal élek, nem rohanok mindennel anyucihoz, mégsem érzem magam teljesen felnőttnek. pl ahhoz, h gyereket vállaljak még nagyon fiatalnak tartom magam. ami nem is baj, nem szeretnék meggondolatlan lépéseket tenni.

tanulok a világról, tapasztalom a dolgokat, élek, bulizok, spórolok a jövőre. a párom velem egykorú, mégis sok dologban érettebb nálam. vagy legalábbis annak látom.


a saját korosztályomban illetve nálam idősebbek közt érzem jól magam, a tinikkel nem igazán tudok mit kezdeni, hozzájuk képest felnőtt vagyok, de egy 30as anyához képest meg kislány :)

2013. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj ezzel, van aki már 14. évesen is baromi felnőttnek képzeli magát aztán ovis szinten sincs.
2013. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

nem

38/f

2013. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Már befejeztem egy egyetemet, de még nincs munkám. Szóval gyereknek nem vagyok gyerek, de felnőtt azért nem, mert még nem önállósodtm teljesen. Remélem hamarosan sikerül.
2013. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!