Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-24 évesen még ti is gyerekn...

22-24 évesen még ti is gyereknek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Hiába dolgozom, van már kocsim, teljesen önálló vagyok, mindent egyedül intézek, sokat bulizok még is úgy érzem magam mint 17 évesen, teenagernek.

Ez miért van?


2013. febr. 2. 15:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is ez van, ha gyereknek nem is, de sokmindenhez túl fiatalnak érzem magam.


23f

2013. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert még érzelmileg nem nőttél fel. Én sem érzem magam felnőttnek 25. évesen mondjuk én itthon élek a szüleimmel és egyetemere járok.
2013. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

23 éves korom első felében gyereknek éreztem magam, mert otthon laktam.

Majd 23 éves korom második felében nem, mert már különköltöztem és egyedül vezettem a háztartást, az életemet és együtt éltünk a párommal.

2013. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem.

23 évesen született meg a kisfiam, nos, azóta bizony minden téren felnőttem, mert felelősséggel tartozom iránta, így nem tehetem meg, hogy gyerekesen viselkedem, de azért a gyermeki énem sem veszett el, szívesen ülök le építőzni vagy mesét nézni a kisfiammal.:)

2013. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Hú, ez a kor a legváltozatosabb, ismerek 23 éves családapát és 26 éves kisfiút is. Azt hiszem attól is függ, hogy az illetőnek milyen életkörülményekkel kell megbirkóznia. Idővel majd te is "felnősz", szerintem nem kell siettetni. :-)


(teenagernek = tinédzser. van magyar megfelelője. )

2013. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Előző, hülye vagy. Én 22 vagyok, tanulok, dolgozom ÉS nem otthon élek, de attól még ugyanaz a kislány maradtam belül, mint 16 évesen. Ugyanúgy becézget a család, szeretek sütit sütni anyuval és elérzékenyülök, ha kölyök macskákat látok.
2013. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
bocs, 5-ösnek címeztem
2013. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
23 éves családapa? Na egy olyat mutass már nekem légyszi. Kíváncsi vagyok, pár év múlva is ez lesz-e a helyzet.
2013. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23 vagyok, és nem érzem már magam gyereknek, bár még nem vagyok önellátó, közel sem, most kezdtem el az egyetemet.
2013. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24 vagyok, külön élek a barátommal, dolgozom, sulizok. Tök felnőtt életet élek, de én mindig örök gyerek maradok :D
2013. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!