Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesek! Milyen az életetek?...

16 évesek! Milyen az életetek? Milyen céljaitok/terveitek vannak? Már felnőttnek vagy inkább még gyereknek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Szóval..betöltöttem a 16-ot. Persze, ettől nem leszek sem felnőttebb, sem érettebb, meg nem is váltom meg a világot. Néha úgy érzem, hogy túl gyerekes vagyok a koromhoz képest pl. mindig röhögök minden hülyeségen, nem vagyok mindig komoly, még mindig nézek ilyen vicces meséket, meg ilyenek:D Fel kéne már nőnöm? Ti már szeretnétek felnőni vagy még inkább a gyerekkorban érzitek jól magatokat? 14 évesen rengeteg célom volt, most meg nem tudom, mit kezdjek később, pedig tagozatos gimibe járok és érdekel, amit tanulok, csak nem tudom..félek attól, hogy rosszul fogok dönteni és felnövök, megöregszem és meghalok úgy, hogy nem is voltam boldog:/ mert mindenki azt mondja, hogy az élet rövid és ezt én is tapasztalom, mert nemrég még barbie-ztam, 2 év múlva meg már nagykorú leszek. Nektek most milyen életetek van? Nyelveket tanultok, sokat olvastok, művelődtök? Otthon számítógépeztek és különösebben nem csináltok semmit? Vagy inkább buliztok, szórakoztok, pasiztok/csajoztok?

16/L


2010. márc. 12. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is nemrég töltöttem be a 16-ot és én is minden hülyeségen röhögök. Én inkább bulizok és csajozok mint,hogy tanuljak. De a tanulás is nagyon fontos. Nagyon sokat túrázok hegyet mászok.Sportolok is:karatézom. Már barna öves vagyok:)én nem tudom hogy az dedós-e hogy barbiezol mert én autó modelleket gyűjtök.


Remélem segítettem: Téess

2010. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Én nem barbiezom már, csak furcsa, hogy ilyen hamar elmúltak azok az idők:)
2010. márc. 12. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már teljesen felnőttnek tartom magam.... ha akarsz még erről beszélgetni akkor küld egy email-t környezetmben úgy sincs senki akivel meglehetne beszélni az ilyen dolgokat:S
2010. márc. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

nem attól leszel felnőtt hogy éretten viselkedsz...sokkkal inkább attól leszel felnőttesebb hogy más életmódod lesz, mások a nézőpontjaid, más a gondolkodásmódod, pl figyelmesebb leszel másokkal, türelmesebb leszel abban amiben annak kell lenni, az h minden hülyeségen nevetsz és nincsenek céljaid nincs semmi baj...

én igy képzelem el az életemet:


mivel miota bekerültem a falumban lévő általános iskolából a 8osztályos gimnáziumba tejjesen megváltoztam:

én vagyok a leghülyébb pozitiv értelemben(a pozitiv annyi h másoknak nem ártok a humorommal, pl nem fikázom a másikat...) a tanárokkal is hülyéskedek, nem veszem komolyan az életet mert túl rövid, hivő lettem magamnak és az internetnek köszönhetően, a környezetem hülyének néz hogy hiszek ISTENben és az ufókban meg a lélekvándorlásban...

sportolok: régen sakkoztam, most meg focizok és bmxről váltottam motorra(most rakom 125ösre a jogsit) és újabban testépitek:D:D:D most már láccódik rajtam valami...


az életemet egy nagy darab várnak tekintem aminek a fala szarból van és idióták laknak benne...

:D

10dikes vagyok...utálom a humán tárgyakat és a nyelveket is...oan szarul mennek hogy hihetetlen...tanulni semmitsem tanulok...igyis elég a 3asra...a reál tárgyakkal jóvan vok(matek, fizika) 4-5ös vok belőlük tanulás nélkül is...

ugy érzem hogy ebben a mai világban tejjesen fölösleges gyötrődni a nyelvvizsga és a fősuli és az egyetem után, azt kell csinálni amit szeretünk, én most motorszerelő szeretnék lenni és focista NB2-NB3as csapatban...de ha fejlődök még akk persze feljebb is...


próbálom reálisan látni a dolgokat; feleségem és barátnőim nem lesznek, mert mindenki azt hiszi hogy hülye bunkó vagyok...közben nem is ismernek csak halják a tirpák ismerősüktől h ez ien lúzer oan, közben egész jól elvagyok: de az az igazság hogy eddig csak egyetlen egy lányt ismerek aki NEM CSAJ! nem iszik és nem cigizik, szellemileg is ép, és szép is...mos mákom van h a barátom barátnője?!:D sajnos lehetett volna valami csak elszúrtam okosan:S

ez van! kitérdekel, eddig is megvoltam, ezután is megleszek, énis nézek este rajzfilmeket(kid vs kat) de csak azért mert az MTV HUNGARY-t elvette a szolgáltató és eddig a NITRO CIRCUS-t a FUR TV-t a HUMAN GIANT-et és a DIRTY SANCHEZ-t néztem...dehát kapja be a digi tv...anyuméknak meg a T-home-oson ott a csomó csatorna és tv2-t meg rtl-t néznek:D a comedy central hejett:D



számitogépezek...dehát mostanában ehhez is alig van kedvem...a mai világ egy nagy fasság: itt nem az értelmi szinvonal hanem a lexikális tudás számit, igy a hülye magolós retardált hülyék mennek fősulira, és ezekből lesznek a könyvelők, a jogászok, meg az orvosok(mert ezekhez szükséges a legtöbb pont) és akik ZSENIK és nincsen semmi szorgalmuk szépen megszivják...mint én fogom...de azt a 40-50évet kibirom sztem:S:D


abulizás értelmetlen: elmész kiugrálod magadat: inkább sportolj vmit intenziven...

a ciginek sincs értelme, az alkoholnak sincs, a drogoknak sincs(kivéve a füvet, mert az rákossejt pusztito hatású) ezekkel csak az államot támogatod...azt az államot ami azt akarja hogy beteg légy és kemozhassanak téged(ami nem használ soha..radioaktiv savakat nyomnak beléd h jobban szenvedj) ebben van a nagy pénz...és kik kapják? hát a sok zszidó...mert övéké a föld


vajon mért nem szaladgálunk vizzel működő kocsikkal(mert az környezetkimélő)...pedig már 1990ben is volt...2000re meg már tökéletesitett volt ez a járgány...vajon mért nem hozták forgalomba??

hát azért mert ha ienekkel járnánk akkor ki fizetne az államoknak a sok olajért és benzinért...senki, és csődbe is mennének...

ajánlom ezt a dokumentum (házi) filmet:

[link]


a vége (hogy ne használj áramot és legyé remete) durva azal ne foglalkozz, de az eleje és a közepe igaz és logikus...



16/F

2010. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nagyon hasonló vagyok az előző válaszolóhoz. Az életemet jelenleg teljesen kitölti a foci. Felnőttként NB3-ban szeretnék játszani. Jelenleg egy megye kettes U19-es csapatban vagyok, ahol én vagyok a második legfiatalabb. Így mindig hallgatom, hogy ilyen buliba mennek, olyan kocsmába mennek. Engem ez egyáltalán nem izgat. Nem vágyom bulikba, nem iszok alkoholt, a cigit ki sem próbáltam, nem is hiányzik. Viszont szeretek a középpontban lenni, élvezem hogyha sokan engem figyelnek. Más mentalitással nem is tudnék pályára lépni, minthogy én itt most megváltom a világot. Rengeteget poénkodok, az mondják minden második mondatomba van valami. Viszont egy női vélemény: "úgy beszélek mindenkivel mint egy mocsokkal". Vannak akik nem értik. Mindegy. Barátnőm még nem volt, de úgy tűnik lassan összejön valami :) Számítógépezni számítógépezek, főleg egy focimenedzser játékkal játszok. Ez az ami érdekel. Edző szeretnék lenni, de mindenképpen focival szeretnék foglalkozni. Tanulás. Háát, angolból nagyon jó vagyok, a többiből átlagos. Igazából nem nagyon szoktam itthon tanulni. Szerintem ennyi elég lesz, ezt is idő végigolvasni :)
2010. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

engem eddig kinem álhattak a lányok(kivéve azokat akikkel nem talűálkoztam nap mint nap)= vagyis az osztálytársaim és azoknak a bnőik nem birnak..nemtommé de ez van..most meg mindenki kösöznget a folyosón, dehát én viszaköszönök, de eszembe sincs h köszönésen kivül más is legyen:D régen lenéztek? akk mos én nézem le őket..


egyetértek az előttem szoloval



F/16(ugyanaz aki az uccsó előtti

2010. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A célom ... , hogy szombaton jól berúgjak xD


Amúgy komolyra fordítva a szót ...

Nincs célom , várom , hogy 18 legyek és ott tudjam hagyni a sulit , mert muszáj lesz :S =/

El kell mennem melózni , hogy itt tudjam , hagyni ezt a rakat alkoholistát akikkel egyűtt kell élnem .

Szóval én rég elbasztam a dolgokat , hiába van célom , lehetőségem nincs arra , hogy megvalósítsam , pedig van tehetségem ahhoz ami a célom /rappelés , albumot szeretnék(: /


16L.

2010. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én is állandóan hülyülök , bulizok , a sulit magasról leszarom csak a sportot veszem komolyan

gyerek vagyok még, nem kisgyerek de inkább gyerek mint fenlőtt

szterintem te is nyugodtan bulizz pasizz meg röhögj sokat :)

2010. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nem tudom, nekem mániám, hogy bekerüljek az egyetemre meg hogy jó diplomám meg melóm legyen.. úgyhogy az érettségi tárgyakat igyekszem megnyomni, hogy majd felvegyenek x)


de amúgy koncertre járok, ittalszom-ottalszom, kirándulok, olvasok, mindenféle dolgokat csinálok, ha tehetem :)

de szerintem én már közelebb vagyok a felnőtthöz, mint a gyerekhez. mondjuk gyerekként is mindig osztottam az észt és kis okostojás voltam :D

2010. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!