Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a velemenyetek?

Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
A parommal eggyutt vagyunk 2 eve es nagyon szeretjuk is egymast de sokat veszekedtunk az utobbi idokben.Terjek a lenyegre ,nos az a gondom amivel szeretnem ha segitenetek hogy nem tudom mit tegyek.Azt szeretne ha hozza koltoznek de nem szeretem ahol O lakik .Egyreszt azert mert igenytelenek ,a gyerekeket nem furdetik csak egyszer egy heten es nem is takaritanak soha ,ami ott van az kaosz.En tollem azt varjak megvaltozzak teljesen beleertve az anyanyelvem ,vallasom es teljes enem.O roman en meg magyar ezert negyon nehez ott hagynom azt amihez en hozzaszoktam azert ami nala van.O nem rossz fiu de nem szeretem a kornyezetet.Ti mit tennetek a hellyemben?Mind ez nekem nem megy de o nem erti .Elhagyni nem akarom de eletem vegeig sem akarok folmuves lenni es ferjhezmenni 18 evesen.Ti mit mondotok?
2013. jan. 27. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kislány! Lehet, hogy csak egy szolga lennél a háremben! Kié az a két gyerek?
2013. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A KET GYEREK AZ ELHUNYT BATTYA GYEREKEI!Es eleinte ugy volt hogy o koltozik hozzam de mar nem akar mert felelosseget erez miattok es felkell oket nevelje.Vele nincs is gond megertem,na de a csaladja elvarja hogy megcsinaljak mindent es amikor vasarolnak is minden a gyerekeke ,ugy is szokott lenni hogyha nem jut ravalo akkor meg egy utolso tisztasagi betetet sem vesznek .Sott meg sem kerdezik ha szuksegem van e valamire.Nagyon rossz az ugy .Annyira szeretem ,de mar nem birom ezeket a dolgokat,es ha mondok neki valamit akkor veszekedik velem.Az Annyarol meg ne is szoljak semmit mert ramhozza a szenteket.Sokszor goromban bannak velem de O ezt nem latja,es nem is erdekli.Az Annya jo akkor is ha rossz.Mindig azt mondjak nem csinalok eleget ,pedig minden hazimunkat elvegzek ami tollem telheto.Mar annyit kertem jojjon vissza velem mert itt nem vagyok boldog ,de nem akar.Az en anyam mindig azt mondja hogy ha nem erzem jol magam nala mennyek haza es ha szeret ugy is vissza jon ertem.
2013. jan. 28. 09:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba!
2013. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fos minden... nem is értem miért kérdés számodra, hogy mit tégy???!!!!
2013. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!