Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem csak átveri a lány,...

Szerintem csak átveri a lány, szegény srác meg hagyja, nektek mi a véleményetek? (Nem sikerül jobb belátásra bírnom)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves gyerekkori barátom. Még nem igazán volt barátnője, nagyon kedves, jószívű fiú, mindent megadna egy kapcsolatért. Sokáig volt belém szerelmes, nekem azóta családom lett, Ő lezárta magában a dolgot, barátok vagyunk.

Egy pár hónapja lett egy új szerelem az életében, egy lány, aki hosszú ideje párkapcsolatban él, elmondása szerint boldogtalan és el akarja hagyni a barátját, de vele él egy lakásban és a szüleihez valamiért nem akar haza költözni. Persze a barátomat folyton azzal hitegeti, hogy ott fogja hagyni a pasiját és majd össze fognak költözni, szegény srác meg hisz Neki. Én úgy gondolom csak hülyíti őt ... Nekem ezt rossz látni, sajnálom szegényt. Persze benne van a pakliban, hogy nem csak hülyíti, de kérdezem én, akkor miért nem szakít a jelenlegi párjával ha boldogtalan? Próbáltam ezt elmagyarázni a srácnak, pár hónapja ezért letorkollt, most már kezdi belátni, hogy valami nem stimmel de látom, hogy reménykedik. Ja és azt mondja, a lány minden nap szerelmet vall Neki ... Ti mit gondoltok? Miért nem lép akkor a csaj?


2013. jan. 24. 17:40
1 2
 1/11 Argloss ***** válasza:
A csaj azért nem lép, mert ami hiányzik a kapcsolatából azt megadja neki a barátod, a többit meg a saját barátjától kapja. A lánynak a jelenlegi helyzet jó, ezért tartja meg a barátodat azzal, hogy hitegeti, közben meg csak kiegészíti a saját párkapcsolatát. Ha kiderülne és a pasi dobná, akkor nyilván menne a barátodhoz, akit rövid időn belül elhagyna, mert nem csak arra vágyik amit ő tud adni...
2013. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátodat a fa'ka irányitja majd ha megunja a dolgokat észbe kap.
2013. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kezdi unni, de szerintem nem a farka irányítja...Szereti ezt a lányt, én meg annyira végtelenül sajnálom, hogy kihasználják a jóságát.
2013. jan. 24. 17:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, aggódsz, figyelmeztetted, mindent megtettél és innentől már nem a te dolgod! Van egy határ, ameddig elmehetünk a barátainknál, ezt ne lépd túl!

Egyébként lehet, hogy igazad lesz és a lány nem fog lépni. Lehet, hogy kényelmes neki ez a helyzet, vagy valamiért fél elhagyni a barátját, vagy tényleg csak arra használja a barátodat, hogy megkapja tőle, ami otthon hiányzik. Nem lehet tudni. De ezt a barátodnak a saját bőrén kell megtapasztalnia, sajnos erre egyedül ő jöhet rá, ő dönthet.

2013. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet sajnálni párszor ki is fejtheted a véleményed de ha ő magától nem látja át a dolgokat, nem lép magától te nem tudsz mit tenni.

Erre mondják hogy mindenki a saját hibájából tanul, rondábban szólva aki hülye....

2013. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már megtettél minden Tőled telhetőt,innentől kezdve az ő ügyük.A srác tanulni fog majd a saját kárán,és akkor belátja,hogy igazad volt.Addig is hagyd,hadd cselekedjen saját belátása szerint,úgyis hiába beszélnél Neki.
2013. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vannak gyerekei a csajnak?
2013. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem, nincsenek. miért?
2013. jan. 24. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerek hasonló sztorit.A csajt csalja a barátja 8 hónapja és nem hisz a csaj senkinek csak a pasinak.Mert miatta vált el a pasi.De még ki se pakilt a volt feleségétől,viszonyt kezdett vele,ami azóta is tart.A csaj meg azt mondja,hazudik neki mindenki,hogy lenne már jóba a volt feleségétől,mikor miatta vált el tőle.Pedig a csaj azzal is tisztában van,hogy ők napi szinten találkoznak.Na ez milyen vakság!
2013. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8



Akkor átveri a csaj, ha nincsenek gyerekei a nőnek.

2013. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!