Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem csak átveri a lány,...

Szerintem csak átveri a lány, szegény srác meg hagyja, nektek mi a véleményetek? (Nem sikerül jobb belátásra bírnom)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves gyerekkori barátom. Még nem igazán volt barátnője, nagyon kedves, jószívű fiú, mindent megadna egy kapcsolatért. Sokáig volt belém szerelmes, nekem azóta családom lett, Ő lezárta magában a dolgot, barátok vagyunk.

Egy pár hónapja lett egy új szerelem az életében, egy lány, aki hosszú ideje párkapcsolatban él, elmondása szerint boldogtalan és el akarja hagyni a barátját, de vele él egy lakásban és a szüleihez valamiért nem akar haza költözni. Persze a barátomat folyton azzal hitegeti, hogy ott fogja hagyni a pasiját és majd össze fognak költözni, szegény srác meg hisz Neki. Én úgy gondolom csak hülyíti őt ... Nekem ezt rossz látni, sajnálom szegényt. Persze benne van a pakliban, hogy nem csak hülyíti, de kérdezem én, akkor miért nem szakít a jelenlegi párjával ha boldogtalan? Próbáltam ezt elmagyarázni a srácnak, pár hónapja ezért letorkollt, most már kezdi belátni, hogy valami nem stimmel de látom, hogy reménykedik. Ja és azt mondja, a lány minden nap szerelmet vall Neki ... Ti mit gondoltok? Miért nem lép akkor a csaj?


2013. jan. 24. 17:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az embernek neha szuksege van arra, hogy jol pofara essen, innen tudja, hogy o tenyleg megprobalt mindent a kapcsolatert, ellenkezo esetben hianyerzete lenne.

es egyetertek az elozoekkel, tenyleg megtettel mindent, mar ne szolj bele az o dolgukba. Te se venned jo neven hasonlo szituacioban, es meg a vegen radhuzzak a rossz majuak, hogy feltekeny vagy, mert mar nem a te tarsasgodat keresi a baratod. ha tenyleg jo baratod, akkor hagyd, hogy hulyeseget csinaljon, es legyel ott amikor szuksege lesz egy vallra, mikor osszetorik a szive. es ne, de semmi esetre se mondd, majd hogy "en megmondtam". (tkp ezt mondatot soha senkinek nem lenne szabad kimondania.)

2013. jan. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!