Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a velemenyetek?

Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
A parommal eggyutt vagyunk 2 eve es nagyon szeretjuk is egymast de sokat veszekedtunk az utobbi idokben.Terjek a lenyegre ,nos az a gondom amivel szeretnem ha segitenetek hogy nem tudom mit tegyek.Azt szeretne ha hozza koltoznek de nem szeretem ahol O lakik .Egyreszt azert mert igenytelenek ,a gyerekeket nem furdetik csak egyszer egy heten es nem is takaritanak soha ,ami ott van az kaosz.En tollem azt varjak megvaltozzak teljesen beleertve az anyanyelvem ,vallasom es teljes enem.O roman en meg magyar ezert negyon nehez ott hagynom azt amihez en hozzaszoktam azert ami nala van.O nem rossz fiu de nem szeretem a kornyezetet.Ti mit tennetek a hellyemben?Mind ez nekem nem megy de o nem erti .Elhagyni nem akarom de eletem vegeig sem akarok folmuves lenni es ferjhezmenni 18 evesen.Ti mit mondotok?
2013. jan. 27. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki ugyanígy, érvekkel. Fiatalnak és felkészületlennek érzed magad még ahhoz, hogy összeköltözzetek és egyelőre inkább otthon maradnál a saját környezetedben. Ha szeret, meg fogja érteni. Semmiképpen ne költözz oda, akaratod ellenére, nagyon rossz döntést hoznál!
2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

engem ha valaki ilyen mértékbe megakarna változtatni otthagynám a francba.

mi az már, hogy adjam fel az anyanyelvem, a vallásom és a teljes énem?-akkor mit szeret bennem?

mert ezek arról tesznek tanubizonyságot, hogy semmit.

nem szeretnék ellene beszélni, de szerintem gondold végig, hogy mi vállalsz, mert ezen dolgoknak súlyos következményei lehetnek, amiből nem te jönnél ki pozitívan.

2013. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt is elkell mondanom hogy azert veszekedtunk is sokat mert en azt szerettem volna hogy velem tartson es legyen egy celunk az eletben .Azt mondta hogy almodozom mert en azt mondtam neki ha tanulok elerek valamit ugyanis tanulok nyelveket ami nagyon jol megy.O csak annal szeretne maradni hogy mosdatlan heteket eltoltson a baranyokkal ,egessz nyaron szenat szedjunk ,en mig elunk foldmuvesek legyunk.nem tudom ezt az eletformat megerteni ugyanis nem ebbol a vilagbol szarmazom.O azt mondta a tanulas hasztalan.Megkerdezem hat melyik lany csinalna ezeket a dologokat 18 evesen?
2013. jan. 27. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne költözz oda. A férjhezmenéssel is ráérsz még. De ilyen nagy kulturális különbséggel úgy sem tartana sokáig a házasság. Vagy egész életedben csak szenvednél.
2013. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: úgy gondolom, akkor nincs miről beszélni, ha ennyire eltér a jövőről alkotott képetek. ő is mást akar és te is. abból nem sülne ki semmi jó, ha magadraeröltetnéd azt az életformát amit ő gondol. nem lennél boldog.

szerintem abban nincs semmi rossz, ha valaki ennyier természetközeli, de ezt másra nem erőltetheti rá, valamint szerintem elég nehéz ráálni erre az életformára, ha nem ebbe nevelkedett az ember.

a te döntésed, hogy elfogadod, vagy sem.

2013. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy azt is elvarja hogy a meghalt battyanak a ket gyerekeiert is felelosseget vallaljak,neveljem fel oket.tehat mondjak le magamrol ,szorakozasrol ,mindenert es dolgozzak ertuk.Emellett sokszor ugy jatszik veluk mintha az ovei lennenek es a gyerekek annya is ugyanabban a hazban lakik.Ez ennekem hogy essen?
2013. jan. 27. 21:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy nagy butasag lenne odakoltozni.

Nem is akarsz..! Miert tennel valamit amit nem akarsz? Nem szabad!

Nagyon fiatal vagy meg. Talalhatsz meg olyan embert akivel kozosek vagy legalabb hasonloak az alaito, celjaitok, szokasaitok es felfogasotok.


En oszinten mar azt sem ertem hogy jottetek ossze ... Annyira kulombozoek vagytok... Es hogy hogy birtad hogy heti 1x furdik?! O.o

2013. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ezt a fiút.
2013. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, csak egy rabszolga kell nekik. Hogy te leszel az, vagy bárki más, nem számít. Sajna nem jön össze sehogy sem, hogy vele is maradj, meg a saját életed is éld. Választanod kell.
2013. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hagyd el ezt a pasit, és keress magadhoz valót, és lehetőleg a saját fajtádból, társadalmi osztályodból.

Ezen lehet hogy páran ki fognak akadni, de szerintem fontos. Én is jártam nem magyar pasikkal szláv közegből, és hát, boldog vagyok, hogy nem lettem a feleségük...


Van aki bírja ezt, van, aki nem. De eddig én még csak csalódásokról hallottam vegyes házasságokból nagyrészt.


A szerelem szép dolog, de egy ilyen nagy társadalmi különbség biztos megölné. Lépj le külföldre tanulni, és mondd meg neki, hogy elvárod, hogy befejezzen valamilyen iskolát, vagy részedről vége.


Őt is meg lehet persze érteni, a körülmények hatása alatt van. De az hogy megérted és elfogadod őt, nem köt hozzá.

2013. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!