Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » GYŰLÖLÖM az apámat! Mit tegyek?

GYŰLÖLÖM az apámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos olyanokat csinál hogy ha baja van akkor rajtam vezeti le

Ilyeneket mond nekem hogy csak zabalni járok haza

Ha egyszer kérdezni merek valamit ordibal meg mondja hogy kussoljak

És ezt nem csak velem anyukámmal is :'(

Sakkban tart minket egyszerűen utálom és már nem is fogom megszeretni!



2013. jan. 27. 18:01
1 2
 11/13 Bxxx Dxxx válasza:
100%

Azt tudom tanácsolni, hogy mihelyt rendelkezel majd saját jövedelemmel, fogd anyudat és hagyd ott azt az embert a francba....

Én lassan 28 leszek sajnos nem vagyok ilyen jó szituban, de átérzem a helyzeted, csak tőlem az apám elvette az anyámat is sajnos....

De gyűlölöm, és ezt meg is mondtam neki párszor... Képes volt engem feljelenteni a bíróságon, és távoltartást kérni ellenem... Bezzeg amikor fizetést kapok akkor jó vagyok neki... Egy szégyen és mélységesen szégyellem, hogy ő az apám... Nem tud meghatni vele, hogy megcsinált...

De ne aggódj , kapja is rendesen tőlem az utálatot :)

2018. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 stevejones ***** válasza:
5. pedig a 4-esnek teljesen igaza van! TE gyűlölködjél csak aztán szépen lassan elmarsz magadtól mindenkit, nem lesz jó magányban lenni!
2021. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia.


Sajnos meg tudlak érteni, velem ugyan ez van...


17/f

jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!