Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az apámat. Mit tegyek?

Gyűlölöm az apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb 2-3 éve ki nem állhatom. Azt is tudom hogy ő sem szeret. Egyszer amikor anyuval (akit imádok) veszekedtek, azt mondta hogy "Tűnj a házból, és vidd magaddal a qrva lányod is!" Aztán utána ment anyuhoz nyalizni. Meg volt olyan hogy a tesómnak csak úgy odadobott 100 €-t. Mindenbe beleszól, kötekedik. Mindenkiben keresi a hibát, kiv. magában, mert ő a tökély. Aztán magyarázza anyának hogy biztos ő nevel engem ellene. Meg folyamatosan leéget, pl hirtelen iszik sokat, pl családi ünnepeken, bulikon. Úgy hogy másnap az emberek arról beszélnek hogy négykézláb kóválygott egy utcában. Nem szokott általában inni, max 1 hónapban egyszer. de akkor sokat. Ja, meg kiderült hogy mindenért én vagyok a hibás. A tesóm egyszer eltaknyolt a bringával, erre kitalálta hogy biztos én löktem fel. Anya mesélte hogy amikor megtudta hogy lánya lesz (én), apám 1 hétig nem állt vele szóba. Buta ember. Szimplán ostoba.

2012. ápr. 23. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Azért jó lenne mégis átgondolni miért utálod? Gondolom ezt ki is mutatod
2012. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utálom, mert belefáradtam a tökéletességébe, és az 5 éves kisgyerek szintjébe
2012. ápr. 23. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát , ha azért nem szeret apukád , mert lánynak születtél , röviden: IRTÓ PRIMITÍV !


De anyukád is jól mellé nyúlt párválasztás terén :-(

2012. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező szeretni a szülőket...amint lehet le kell lécelni és a saját lábadra állni...akkor majd változik a helyzet...
2012. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már megpróbáltam lelépni. apám folytogatni kezdett.
2012. ápr. 23. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen durva apád van és megértem a gyűlöleted és a haragodat. Az enyém sem volt sokkal különb.


Meg lehet ám pattanni, de nem kell közölni előre semmit. Tervezd el, hogy hogyan és hova mégy, és amikor elcuccolsz, minden papírod, fényképed, minden, ami neked fontos, legyen veled, különben lehet, hogy az ilyen ember, mint a kedves papa, első dühében minden ottmaradt cuccodat eltüzeli a kályhában, bosszújában.


Krízisotthonok is vannak. Van segítség. A másik: ha fojtogat, tessék azonnal látlehetet csináltatni, és elmenni a rendőrségre és feljelenteni. Nem kötelező eltűrni senki terrorját!


Ja: és úgy menj, hogy valaki legyen biztos támaszod, ahova menekülhetsz, különben hamar visszakényszerülsz haza, és onnantól még durvább terrorra számíthatsz.

2012. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ebben a családi mocsokban az imádott anyukád keze is benne van? De alaposan. Neked nem szabadna arról tudnod, hogy csecsemőkorodban apukád hogyan viszonyult hozzád - ha csak el nem mondta neked valaki más...ugyebár.
2012. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!