Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az apámat és alig...

Gyűlölöm az apámat és alig várom, hogy meghaljon! Ez jogos vagy elítélendő? Többi lent

Figyelt kérdés

Az apám egy alkoholista. Pontosabban egy alkoholista állat. Minden egyes nap megiszik fél liter vodkát meg még kitudja mit, és hány sört. Követeli a piát, a kaját és a cigit. Fürödni nem fürdik, nem dolgozik egész nap eszik, alszik, netezik és ugye a pia. Velünk úgy beszél mint a kutyával, mindig neki van igaza mindenkit megnéz viszont ő a legjobb ember és persze ő nem iszik.. De velem még csúnyábban beszél, állandóan lek*rváz, állandóan küldene itthonról el. HA megmondjuk neki h fürödjön már le vagy keressen munkát mindig ordít hogy pedig ő mindig fürdik csak mi nem és hogy ő tart el minket minek keressen másik munkát. NEkem állandóan dumál hogy takarodjak dolgozni mert ő nem fog engem eltartani. kész vicc nem is keres semmi pénzt. Évek óta ez van annyira utálom. Soha nem kívánnám ember halálát de ez az ember nem ember. Néha bánt is rángat meg minden de amiket mond még bántóbb. Anyával is olyan rondán beszél állandóan számon kéri hogy merre járt mikor túlórázik FÉL órát akkor már hívogatja h biztos csalja.. a múltkor például bent néztem a tv-t a szobába és bejön hót részegen és ordít hogy mégis kivagyok én itt azonnal takarodjak el innen, egész nap nem csinálok semmit csak fekszek és tv-zek. annyira ideges lettem hogy ráordítottam hogy takarodjon innen ki, erre ő nekem ugrik hogy én itt nem vagyok senki csak egy sz*r sz*mét eltartott hülye gyerek. áhh gyűlölöm, nővérem már elmenekült itthonról, fiú tesóm alig van itthon, én nem merem elhívni a barátaimat mert itthon fetreng büdösen piásan. és mások engem hibáztatnak hogy megkéne értenem szegényt. nah persze miért is? mert iszik és így bszél velünk?

19L


2010. dec. 5. 23:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
43%
19 vagy, költözz el. menj dolgozni
2010. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%
Megértelek. Talán a halálát nem kívánnám, de minél előbb függetleníteném magamat tőle. Te nem tudsz elköltözni valahová?
2010. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

hogy dolgoznék, suliba járok

elköltözni nem tudok, és igazából anyát nem merném itt hagyni ezzel az állattal

2010. dec. 5. 23:39
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Uhh, ez szomorú. De tényleg, 19 éves vagy, menj el dolgozni valahova, ha tanulsz, akkor azt estin folytasd, vagy levelezőn. Menj el albérletbe. Úgy olcsóbb, ha valakivel együtt béreltek egy lakást, vagy anyukáddal menjetek el otthonról.

Drukkolok, hogy rendeződjenek a dolgaid!

2010. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
4%

én már láttam suli mellett dolgozni embereket

persze sírni könnyebb


elvárod, hogy eltartson, de a halálát kívánod..

2010. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen apa mellett voltam gyerek. :( És én is éreztem, gondoltam így sokszor, és nagyon lelkiismeret furdalásom volt. 18 évesen elköltöztem otthonról... aztán apám meghalt 21 éves koromban. (Ennek már 16 éve). Pedig én nagyon szerettem, de ha ivott, gyűlöltem, és a halálát kívántam. :(


Az idő megoldja a Te gondodat is... De addig sajnos el kell tűrni, mert gondolom, alkohol-elvonóról hallani sem akar.

2010. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős az érzésed. Velem anyám csinálta ugyanezt kb kisiskolás koromtól középiskolás koromig. Majdnem 10évig!

Aztán meghalt.. a sarki közértben pia vásárlás közben. Nekem kellett azonositani, értesíteni apukámat, nővéremet. Hát ..nem kivánom senkinek. Hónapokig sírva ébredtem éjjelente. És a legszörnyűbb az volt hogy nem értettem hogy most meg miért hiányzik annyira és miért siratom én a legjobban amikor "utáltam". De ezek szerint mégsem. Csak rengeteg sérelmet okozott amik a mai napig bennem vannak. De attól még az anyám volt. Furcsa ezt igy hallanod gondolom, de ha ne adj isten bármi lenne rájönnél hogy attól még az apád. Azért a halál az szörnyű dolog, ilyet ne kivánj! De pontosan tudom hogy mit érzel.

Én eljártam sokat sokszor, suli után nem mentem haza hanem a barátaimnál, barátnőimnél lógtam. Voltak közelebbi barátaim akik feljártak és tudták hogy milyen, többségük hasonló helyzetben voltak. Valahogy igy vészeltem át. De persze nem ez a legjobb megoldás. Esetleg nem tudnál kollégiumba menni? Vagy akár már albérletbe is mehetsz ismerősőkkel többen kivehetnétek egyet és akkor olcsóbb lenne. Diákmunkát vállalhatnál hogy el tudj menni otthonról. Anyukád hogy bírja? Nem tudná valahogy kitenni onnan?

2010. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kedves 72%-os az az ember akit ismersz nem beteg véletlenül? ha nem akkor had dolgozzon! Én igen beteg vagyok ne feszegessük, sok problémám van, nem említettem minek sajnáltassam magam? nem sírok csak kikészít.
2010. dec. 5. 23:46
 9/37 A kérdező kommentje:

23:43-as sajnálom nagyon, nekem is volt emiatt régen lelkiismeret furdalásom de már rég kiölte belőlem.

NEm akar, hisz ő állítja hogy nem iszik, sajnos nem veszi észre magát

2010. dec. 5. 23:48
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. Hasonló ember mellett nőttem fel, és csak az adott erőt, hogy 18 évesen leléphetek az ország másik felébe. Ezt évekkel előtte eldöntöttem. Anyum velem ellentétben fel sem veszi apám hülyeségeit, egyik fülén be, a másikon ki. Ő is ilyen apa mellett nőtt fel, tud bánni vele, nekem viszont lassan kezdenek kiesni az edzésből az idegeim, nyáron már alig bírtam cérnával. Már lassan fél éve, hogy kiszabadultam abból a börtönből, és meg sem álltam az ország másik feléig, és egyre ritkábban járok haza. De nem is hiányzik.
2010. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!