Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az apámat és alig...

Gyűlölöm az apámat és alig várom, hogy meghaljon! Ez jogos vagy elítélendő? Többi lent

Figyelt kérdés

Az apám egy alkoholista. Pontosabban egy alkoholista állat. Minden egyes nap megiszik fél liter vodkát meg még kitudja mit, és hány sört. Követeli a piát, a kaját és a cigit. Fürödni nem fürdik, nem dolgozik egész nap eszik, alszik, netezik és ugye a pia. Velünk úgy beszél mint a kutyával, mindig neki van igaza mindenkit megnéz viszont ő a legjobb ember és persze ő nem iszik.. De velem még csúnyábban beszél, állandóan lek*rváz, állandóan küldene itthonról el. HA megmondjuk neki h fürödjön már le vagy keressen munkát mindig ordít hogy pedig ő mindig fürdik csak mi nem és hogy ő tart el minket minek keressen másik munkát. NEkem állandóan dumál hogy takarodjak dolgozni mert ő nem fog engem eltartani. kész vicc nem is keres semmi pénzt. Évek óta ez van annyira utálom. Soha nem kívánnám ember halálát de ez az ember nem ember. Néha bánt is rángat meg minden de amiket mond még bántóbb. Anyával is olyan rondán beszél állandóan számon kéri hogy merre járt mikor túlórázik FÉL órát akkor már hívogatja h biztos csalja.. a múltkor például bent néztem a tv-t a szobába és bejön hót részegen és ordít hogy mégis kivagyok én itt azonnal takarodjak el innen, egész nap nem csinálok semmit csak fekszek és tv-zek. annyira ideges lettem hogy ráordítottam hogy takarodjon innen ki, erre ő nekem ugrik hogy én itt nem vagyok senki csak egy sz*r sz*mét eltartott hülye gyerek. áhh gyűlölöm, nővérem már elmenekült itthonról, fiú tesóm alig van itthon, én nem merem elhívni a barátaimat mert itthon fetreng büdösen piásan. és mások engem hibáztatnak hogy megkéne értenem szegényt. nah persze miért is? mert iszik és így bszél velünk?

19L


2010. dec. 5. 23:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
43%
ennyit meg tud inni?? én fél L energiaital után tele vagyok majdnem hányok..amúgy anyukáddal mivan?? miért nem rakjátok ki??
2010. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Gondolom, Te nem vagy 50 éves alkoholista azért tudsz csak annyit meginni, ő se így kezdte gondolom. Oké lehet nem minden nap iszik meg fél litert de nagyon sokat iszik és rengetegszer megvan a fél liter. Nem nem tudjuk kitenni, mert nem megy
2010. dec. 6. 15:19
 33/37 tetris ***** válasza:

Szia!

Végigolvasva a kommenteket, azzal tudnám kiegészíteni, hogy hiába van apád nevén a lakás, az a házasságuk alatt keletkezett közös szerzeménynek, közös vagyonnak minősül, így fele-fele részben tulajdonosok édesanyáddal. Hiába van csak apád nevén.

Ha apád ilyen rendszeresen italozik, akkor csak rövid idő kérdése, hogy feldobja a talpát. Próbáld meg kiböjtölni, utána minden sokkal jobb lesz. Nem fog senki se ordítozni, anyukáddal békében élhettek majd. És a pénzt se fogja senki elinni. Talán ez a gondolat erőt ad a mostani helyzet elviseléséhez.

Az albérlet tényleg nem lehet megoldás. Aki ezt javasolja arra nem gondol, hogy a lakbéren kívül azért meg is kell élni valamiből. Ha lenne egy párod, kettesben tényleg könnyebben viselnétek a terheket, de egyedül sztem ne vágj bele. Amúgy se éreznéd jól magad távol, mert állandóan azon agyalnál, hogy édesanyád hogy viseli az apádat egyedül. Ebbe csak mégjobban belebetegednél. Sajnos ez egy kutyaszorító, nemigen látok kiutat.

Nincs egy nagymama, vagy nagynéni, akihez mehetnél? Esetleg a tesóddal nem mehettek közösen albérletbe?

Addig is, amíg megoldódik valahogy a dolog,sztem próbálj meg otthon "láthatatlanná" válni, hacsak lehet kerülj ki az útjából, ne adj támadási felületet. Ha a konyhában van, te menj a szobába. Ha ő van a szobában, akkor te ment a konyhába. Iratkozz be könyvtárba, szakkörbe, hittanra, sportkörbe, bármire, hogy minél kevesebb időt kelljen otthon lenned, de tökéletes alibid legyen a távolmaradásra.

Sok erőt és kitartást kívánok!!!!

2010. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
NA VALAMI FEJLEMÉNY?
2010. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Szia! Én a helyedbe nem bírnám ki...anyukád miért nem cselekszik?anyukádnak megmondanád hogy elszeretnél vele költözni...vagy költözzön el apukád,vigyétek orvoshoz, vagy nem tudom...KÖLTÖZZ EL ANYUKÁDDAL!
2010. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

nincs semmilyen fejlemény:) Szentestén üvöltözött aztán megnyugodott egész normális karácsonyunk volt.

NE írjatok olyat h költözzünk el mert nincs rá keret. anyának ugyanúgy fizetnie kell a számlákat plusz 3 gyerek hiába nővérem már nem itt lakik és akkor még fizesse az albérletet? nincs arra pénz..

2010. dec. 29. 12:21
 37/37 anonim válasza:

egyszeru, hagya ott anyad a ....-ba es koltozzetek el.

halalat ne kivand senkinek.

az h gyulolod azt megertem, en apam agyon utottem volna az 100% ha ijen

2013. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!