Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az apámat és alig...

Gyűlölöm az apámat és alig várom, hogy meghaljon! Ez jogos vagy elítélendő? Többi lent

Figyelt kérdés

Az apám egy alkoholista. Pontosabban egy alkoholista állat. Minden egyes nap megiszik fél liter vodkát meg még kitudja mit, és hány sört. Követeli a piát, a kaját és a cigit. Fürödni nem fürdik, nem dolgozik egész nap eszik, alszik, netezik és ugye a pia. Velünk úgy beszél mint a kutyával, mindig neki van igaza mindenkit megnéz viszont ő a legjobb ember és persze ő nem iszik.. De velem még csúnyábban beszél, állandóan lek*rváz, állandóan küldene itthonról el. HA megmondjuk neki h fürödjön már le vagy keressen munkát mindig ordít hogy pedig ő mindig fürdik csak mi nem és hogy ő tart el minket minek keressen másik munkát. NEkem állandóan dumál hogy takarodjak dolgozni mert ő nem fog engem eltartani. kész vicc nem is keres semmi pénzt. Évek óta ez van annyira utálom. Soha nem kívánnám ember halálát de ez az ember nem ember. Néha bánt is rángat meg minden de amiket mond még bántóbb. Anyával is olyan rondán beszél állandóan számon kéri hogy merre járt mikor túlórázik FÉL órát akkor már hívogatja h biztos csalja.. a múltkor például bent néztem a tv-t a szobába és bejön hót részegen és ordít hogy mégis kivagyok én itt azonnal takarodjak el innen, egész nap nem csinálok semmit csak fekszek és tv-zek. annyira ideges lettem hogy ráordítottam hogy takarodjon innen ki, erre ő nekem ugrik hogy én itt nem vagyok senki csak egy sz*r sz*mét eltartott hülye gyerek. áhh gyűlölöm, nővérem már elmenekült itthonról, fiú tesóm alig van itthon, én nem merem elhívni a barátaimat mert itthon fetreng büdösen piásan. és mások engem hibáztatnak hogy megkéne értenem szegényt. nah persze miért is? mert iszik és így bszél velünk?

19L


2010. dec. 5. 23:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

JAh még a 72%-osnak apám NEM dolgozik. csak itthon van és kocsmában, szóval nem tart el csak ő állítja.


Kedves 80%-os nagyon nagyon sajnálom :( :( persze, hogy rossz mégis csak az anyukád volt, tudom pont így mondom hogy apám halálát kívánom de én nagyon anyás vagyok

Én is eljártam csak este jöttem haza, de gond volt belőle őrjöngött h mit képzelek ne merjek elmenni itthon kéne lennem, anyával üvöltözött, ezek után suli után egyből haza sehová nem mertem elmenni.

Kollégium kilőve és a munka is, csak nem akartam említeni azt, hogy beteg vagyok, muszáj anyukám mellett lennem. Csak h legalább lelkiekben is támogassam vagy ő engem. Anya nem bírja állandóan ideges miatta, én nem is tudom mi lenne ha mi nem lennénk. Itthonról nem tudjuk kitenni, mert apám nevén van a lakás, és amúgy se menne el

2010. dec. 5. 23:53
 12/37 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnálom :( Régebben én is elterveztem, hogy egyből elhúzok itthonról, de valahogy a sor úgy akarta, hogy a 18. szülinapom után egy héttel már kórházban legyek, nem tudok menni, menekülni, és anyát se akarnám itthagyni. Anyagilag meg nem állunk olyan jól, hogy szedjük amink van és menjünk el innen.
2010. dec. 5. 23:55
 13/37 anonim ***** válasza:
24%
A lakás kinek a nevén van?
2010. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
apa nevén. igaz hogy már 28 éve vették, de az ő nevén van és azt se zavarja, hogy mindent anya fizet
2010. dec. 6. 00:00
 15/37 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon jól kereshet az anyukád, hogy napi fél liter vodkát, meg néhány üveg sört meg tud venni az apád, ha ő nem keres semmit sem. Anyukád tartja el a testvéreidet, téged, meg az apádat? Ő fizet mindent? És még nem unta meg? Ebből a pénzből már albérletbe is mehetnétek. Akkor apád miből inna?
2010. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nem leszek öngyilkos egy ilyen állat miatt, de azért köszi az ötletet
2010. dec. 6. 00:04
 17/37 A kérdező kommentje:
Nem keres olyan jól, de mégis mit tudna tenni? A nagyobbik testvéremet nem ő tartja el, de igen mindent ő.Az albérlet akkor is sokba kerülne, Hármónknak, sokba kerülnek manapság, szóval azzal csak magunkkal b*sznánk ki.És ha el is mennénk apa mindent eladna ami itt van, szóval minden elveszne, és nehezebb lenne az albérletben
2010. dec. 6. 00:08
 18/37 anonim ***** válasza:
47%

Ha mindent az anyud fizet, és dolgozik, van állandó munkahelye, keressetek minél hamarabb egy albérletet ahol tudtok lakni! A sok piát ki veszi? Mert még fél liter vodka is napi szinten iszonyú sok, és ha követeli anyádtól a pénzt hogy piára költse akkor főképp menjetek el, és az a pénz is megmarad, nektek is jobb lesz.

Szóval keressetek albérletet! Te tanulj, gyógyulj, anyud csinálja amit csinálni szokott és nyugodjatok le. Esetleg pár hét-hónap múlva érdeklődhettek mi a helyzet az apáddal.

Én szó nélkül fognám anyámat és mennék vele albérletbe. Ezen ne múljon. Ha nem mentek el nem fog ez megváltozni, főleg hogy nem tudjátok kirakni.

Hajrá!

17/L

2010. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Segíts magadon,Isten is megsegít!Aztán Tevajon miért nem mész el 19 évesen dolgozni?Ja,hogy beteg vagy..Aha..
2010. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
47%

Családi házban laktok? Vagy hol?

Mikor apád a kocsmában van pakoljatok mindent össze, szerezzetek egy gyors szállítót, és vigyetek el mindent.

Szerintem az albérlet még mindig olcsóbb lenne..

2010. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!