Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Gyűlölöm az apámat.

Mit tegyek? Gyűlölöm az apámat.

Figyelt kérdés
Ez nem egy olyan dolog volt, hogy egyszer csak meg gyűlöltem. Ez egy hosszú folyamat eredménye. Ha ideges nagyon csúnyán nevez A legkisebb dolgoktól kiakad rám// már undorodom tőle, és rá sem bírok nézni ... mégis mintha néha igényelném a figyelmét... de tudom hogy egyáltalán nem szeretem ... egész nap nm beszélünk kerülöm, de mégis mindig talál valamilyen kifogást hogy beszólhasson.. ha ideges anyut is így hívja de ő mindíg mindenkinek megbocsájt ... én nem, és tudom hogy ha felnövök nem akarom többé látni .. mi a teendő ilyenkor ?
2011. júl. 24. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj! Én is így voltam, teljesen - legalábbis azt hittem, csak mi nem éltünk együtt, mert elváltak a szüleim, de sokat jártunk hozzá. Egyszer én is alkottam egy ilyen bejegyzést, rá 7 hónapra apám meghalt. Azóta minden átértékelődött. MINDEN. Leírhatatlan. Biztos nem hiszed el, de veled is ez lenne, ha ne adj Isten hasonló történne. A gyűlöletet túl kell élni és kulturált ember módjára "elfogadni". Egyszer kirepülsz a fészekből és akkor majd arra koncentrálsz és azzal foglalkozol, amivel TE AKARSZ. Szerintem nincs nagyon mit tenni.
2011. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Csinálj úgy, mintha a levegőbe beszélne, vagyis ne válaszolj semmit. Ne lássa rajtad, hogy ideges vagy, viselkedj mindig úgy, mint aki halálosan nyugodt és szarik mindenre. Ettől általában magukba esnek egy idő után. Persze sok türelem is kell részedről.
2011. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2011. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és az első válaszadónak van főleg igaza úgy érzem... ezt a bejegyzést igazából mérgemben írtam, mert valamikor rendes, valamikor nem... és amikor nem az, akkor szörnyű dolgokat mondd... mintha más ember lenne...
2011. júl. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!