Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is furcsa a kulon...

Másnak is furcsa a kulon hálószoba házasoknál?

Figyelt kérdés
Csak elmeleti a kerdes, szóba kerult a téma társaságban. En orulnék, ha majd lehetne kulon hálóm, mert jobb szeretek egyedul aludni. Persze ez nem zárja ki az egyutt alvás lehetoségét, ha úgy van kedvunk, de nekem egyedul kényelmesebb. Ez tényleg ennyira fura?
2013. jan. 26. 21:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, én nem tudnám elképzelni. De persze mindenki úgy csinálja, ahogy jólesik. Én olyan pároknál hallottam ilyenről, ahol egyik fél, általában a férj elviselhetetlenül horkolt és ezzel zavarta a feleséget. Ilyen esetben még érthető is a dolog, de ha nincs semmi ilyen zavaró tényező, akkor nem is értem. Lehet venni jó nagy ágyat, amin kényelmesen elfértek ketten is.
2013. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!