Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is furcsa a kulon...

Másnak is furcsa a kulon hálószoba házasoknál?

Figyelt kérdés
Csak elmeleti a kerdes, szóba kerult a téma társaságban. En orulnék, ha majd lehetne kulon hálóm, mert jobb szeretek egyedul aludni. Persze ez nem zárja ki az egyutt alvás lehetoségét, ha úgy van kedvunk, de nekem egyedul kényelmesebb. Ez tényleg ennyira fura?
2013. jan. 26. 21:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A másik a horkolás. Képtelen vagyok úgy elaludni, és rogton felébredek rá. Nekem a kulon alvás egyszeruen pihentetobb, és ha nem alszom, szornyen frusztrált, hisztérika vagyok.
2013. jan. 26. 21:46
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Fiatal hazásoknál szerintem fura, szokatlan szerintem. Láttam én is olyan családokat ahol, külön szobában aludtak, de ők már idősebbek voltak. Részemről elképzelhetetlen a külön ágy, sőt a külön szoba is, nagyon jó érzeni, tudni, mellettem van s bármikor hozzá bújhatok szerelmemhez, megnyugtat. Szerencsére nem horkol.

Esetleg a nagyobb ágy lehet megoldás, ha az ember nem szeret olyan közel aludni párjához.

2013. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, miért kell lepontozni aki jobb szeret(ne) külön aludni. Nem mindenki alszik csendben és forgolódás mentesen. Én párom mellett csak egy holttest tudna jól aludni. Forgolódik, kezével rám vág és horkol is. További jó éjszakát!
2013. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Azért egyesek túldramatizálják, hogy "nem normális" meg "nem egészséges".
2013. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
4%
Horkolásra ott a füldugó. Nekem ez nem ok arra, hogy ne aludjak amellett, akit (elvileg) szeretek...
2013. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kolis vagyok, nagyon jól ismerem a fuldugót, és nagyon nem szeretem. Másfél éve vagyok vele ilyen "jóban", sokat ez nem fog változni, zavar és kész. Szerintem meg nem ezen múlik, hogy szeretem-e a másikat. Lepontozni nem értem minek kell, azért mert más másként gondolja még nem hulye, és nem is haszontalan a válasza. Itt vélemények vannak, nem tények. Jó lenne megérteni végre. (tisztelet a kivételnek)
2013. jan. 26. 22:51
 17/21 anonim ***** válasza:
20%
Es ettol mar csak a mi esetunk furcsabb. Mi ugyanis kulon lakasban is elunk. Ettol meg 17 eve egyutt vagyunk es 9 eve hazasok is. Csak az en mestersegem olyan, amit nem lehet kozosen csinalni.
2013. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mi a mesterséged ?
2013. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Akkor itt van nektek egy különalvó.A férjem horkol,ráadásul tv mellett alszik el.Engem zavarnak a fények,sötétben szeretek aludni és a horkolást sem bírom annyira.Kb öt évig bírtam elviselni ezt,de sosem aludtam nyugodtan,állandóan piszkáltam a férjemet,hogy ne horkoljon,fordítgattam az oldalára.Így már ő sem aludt.Mi ezért alszunk jelenleg másik szobában.Ettől még élünk szexszuális életet,természetesen sokszor összebújva elalszunk,de ha éjszaka megébredek a horkolásra,akkor fogom magam és átmegyek a saját kis ágyikómba.Nem gondolom,hogy ez bármi problémát okozna.Természetesen elfogadom a másik véleményt is,de próbáljuk megérteni,hogy nem vagyunk egyformák és elszámolni csak a férjemmel kell,ha neki is jó így,akkor szerintem minden rendben van.
2013. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Nekem furcsa. Nem voltunk ugyan házasok, de sokáig volt egy élettársam. Horkolt is, forgolódott is. De évekig nem zavart. Csak filmre volt hajlandó elaludni, azt egyszerűen megbeszéltük: mivel nekem úgy nem megy, mert a villódzás kiveri az álmot a szememből, elhagyta ezt a szokását a kedvemért.


Aztán egy idő után engem elkezdett iszonyúan zavarni a horkolás. Ő meg megint filmezni akart elalváshoz. Gondoltuk sebaj, akkor külön alszom, nem történik semmi.

Nem is történt. Mert egy éven belül elhagytam. Az, hogy zavartuk egymást, egyértelműen annak a jele volt, hogy kezdtünk elhidegülni, csak akkor még nem tudtuk.


Szerintem ha egy pár szereti egymást, akkor megoldja, hogy együtt tudjanak aludni. Például mosta párommal ugyan egyelőre csak egy 120 centi széles kanapén alszunk, de ha végre beköltözünk a saját lakásunkba, egészen biztos, hogy minimum 180 centi széles ágyat veszünk. Így eleve kizártuk a forgolódásból adódó problémákat.

2013. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!