Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet már leakadni...

Miért nem lehet már leakadni rólam?

Figyelt kérdés

Lehetett volna már sok barátnőm de csak egy éjszakásak voltak mert nem találtam olyat aki mindenhogy megfelelne. Nekem meg ilyen városi mű lány nem kell. Találtam egyet akivel már 2 hónapja együtt vagyok és 1 hónapja már nem titok. Azóta a szüleim tudják, elmondták a nagyszüleimnek onnan meg tudjátok milyen gyorsan terjed a pletyka. Már az egész rokonság megállás nélkül kérdezget hogy végre már találtam valakit, mikor lesz az esküvő, hány gyereket szeretnénk stb. Unalmas. Mikor állnak már le?

21/F


2013. jan. 26. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
miért kell egyáltalán elárulni, hogy van valakid?
2013. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látnak együtt, beszélünk telefonon meg gondolom illik nápunk is lenni nem csak nála.
2013. jan. 26. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pletyiknél szokott előbújni belőlem a kisördög.

Sajnos elég beteg humorom van.

-Esküvő? Dehát tiltják a melegházasságot!

- Majd ha végre összegyűlik a pénz a nemátalakító műtétjére!

-Gyereket csak akkor vállalunk, ha majd a szüleinél lesz végre vezetékes víz, angolvécé és fürdőszoba.

-A gyerek három hónap múlva megszületik.


Vagy a klasszikus: Magánéleti kérdésekre nem válaszolok.

Ez utóbbi nem elég vicces a számomra.

2013. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez eddig eszembe se jutott :DD
2013. jan. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!