Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 8 éves kislányom,z apukájával szét mentünk,össze sem házasodtunk vele,mivel hetente mással csal,de a gyereket látogatta,illetve sokat járt hozzá,rengetegszer felpakolva jött......

Na már most én gyerektartást nem igényeltem tőle,mivel munkanélküli,sajnos meg kell hagyni hogy nagyon semmirekellő,nem igazán boldogul az életben!

Én szerencsésnek mondhatom magam,egyedülálló anya vagyok,elég jól keresek,illetve étkezési utalványi is kapok.

Na már most a volt páromnak lett egy nője,aki miatt egyre ritkábbak lettek a látogatások a kislány felé,majd az utóbbi pár hónapban végképp nem jön!

Megkérdeztem hogy menjen e a kislány,és akkor elviszem hozzá!

Telefonon beszéltünk,a nő kikapta a volt párom kezéből a telefont,hogy "hagyd békén a Márkot,lesz saját gyerekünk,a tiédre meg nem vagyunk kíváncsiak!!!"

A síró görcs kerülgetett,a gyereknek nem szóltam,azt mondtam hogy rosszul van az apja......

Hogy lehet egy nő ennyire gerinctelen,érzelmi roncs?

A papával másnap találkoztunk az utcán,és azt mondta,hogy nem tud mit tenni,a nő választás elé állította,hogy ha látogatja a gyereket,vagy akár köszön is neki,elhagyja.....



2013. jan. 25. 12:40
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
21%
Hívasd fel a kislánnyal az apukát, hadd beszéljen ő vele. Neki mit mondana, ha azt kérné, hogy találkozzanak?
2013. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
88%

El tudom képzelni kukikakát, dagadt, vagy sovány, ragyás kamasz, vihorászva satnyul az anyja pénzén, egyedüli nő, akihez hozzá mer érni. :X

Különféle neveken regisztrál, itt veri el élete nagy részét, és vissza-visszanéz, huuu hátha jól fel tud idegesíteni egy rossz helyzetben lévő embert. Szánalmas.:))))

2013. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, szerintem igazad van. De lehet, az anyja sem ér hozzá, ezért lett ilyen antiszociális. Aztán idejön névtelenül kiélni a hajlamait. :) Annyit nem ér, hogy bosszankodj rajta, kedves kérdező.
2013. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

gondolom a lányok messziről elkerülik,ezért itt vezeti le a felesleges feszültséget......

amúgy az intelligens válaszokat köszönöm,nem tudjuk felhívni,mert nem veszi fel a telefont,gondolom meg van tiltva.........

2013. jan. 25. 16:17
 45/45 anonim ***** válasza:

Szia!


Ledöbbentem, milyen estek vannak!Sajnos mínősíthetetlen a volt férjed felfogása, undorító, hogy képes így egy nővel együtt lenni. Sajnos nem tudok tanácsot adni, de ez szörnyű és együtt érzek veled.

2013. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!