Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 8 éves kislányom,z apukájával szét mentünk,össze sem házasodtunk vele,mivel hetente mással csal,de a gyereket látogatta,illetve sokat járt hozzá,rengetegszer felpakolva jött......

Na már most én gyerektartást nem igényeltem tőle,mivel munkanélküli,sajnos meg kell hagyni hogy nagyon semmirekellő,nem igazán boldogul az életben!

Én szerencsésnek mondhatom magam,egyedülálló anya vagyok,elég jól keresek,illetve étkezési utalványi is kapok.

Na már most a volt páromnak lett egy nője,aki miatt egyre ritkábbak lettek a látogatások a kislány felé,majd az utóbbi pár hónapban végképp nem jön!

Megkérdeztem hogy menjen e a kislány,és akkor elviszem hozzá!

Telefonon beszéltünk,a nő kikapta a volt párom kezéből a telefont,hogy "hagyd békén a Márkot,lesz saját gyerekünk,a tiédre meg nem vagyunk kíváncsiak!!!"

A síró görcs kerülgetett,a gyereknek nem szóltam,azt mondtam hogy rosszul van az apja......

Hogy lehet egy nő ennyire gerinctelen,érzelmi roncs?

A papával másnap találkoztunk az utcán,és azt mondta,hogy nem tud mit tenni,a nő választás elé állította,hogy ha látogatja a gyereket,vagy akár köszön is neki,elhagyja.....



2013. jan. 25. 12:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
27%
Most mit vársz? Szültél egy felelőtlen, nőcsábász alaknak egy kölköt, most meg rinyálsz, hogy nem látogatja. Vállald a hülye döntésed következményeit.
2013. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

"Most mit vársz? Szültél egy felelőtlen, nőcsábász alaknak egy kölköt, most meg rinyálsz, hogy nem látogatja. Vállald a hülye döntésed következményeit."


A gyerek 2 ember döntése volt, gondolom, a kérdező nem kényszerítette, hogy ejtse teherbe. A pasinak kell vállalnia a következményeket, nem a gyereknek szívni.

2013. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
21%
kakekukikekake kicsit keményen fogalmaz, de igaza van.
2013. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
12%
22: én kérek elnézést, de a nő dönti el, kit enged az ágyába, ágyékába.
2013. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

ma 14:46


Igen,és ugyebár mindenkinek rá van írva a homlokára,hogy milyen lesz,meg biztos előre láttam,hogy ilyen semmirekellő lesz,hogy még a saját gyerekét sem látogatja!

Gondolod hogy akkor együtt maradtam volna vele?

megcsalások is már csak a végén derültek ki!

Tudod csak a mesékben,meg a filmekben van úgy,hogy szerelemmel kezdődik,szerelemmel végződik a sírig..........

2013. jan. 25. 14:51
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nő vagyok ugyan, de szerintem oly' mindegy, hogy mi történt, most már a gyerek érdekeit kell nézni, nem a múltbeli hibákat. Ha én elválnék a feleségemtől, akkor is támogatnám a gyereket és ezt nem tudná megváltoztatni egy harmadik fél. A volt férjed bekattant.
2013. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Menj a bíróságra, kérj visszamenőleg gyerektartást (6 hónapra lehet visszamenőleg is), ha nem látogatja a gyereket, a gyerektartást akkor is behajtják rajta, hidd el, a nő ész nélkül menekülni fog mellőle, hiszen még kevesebb lesz a pénze.
2013. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
19%
Való igaz, a hapinak is helyt kéne állnia, de ha ilyen béna, akkor annak kellett legyenek figyelmeztető jelei mielőtt még gyerek lett volna. Késő bánat, annyit tehet a nő, hogy akkor egyszer s mindenkorra megtiltja, hogy láthassa a manus a gyereket. Akkor talán észbekap. Amúgy meg ha nem kíváncsi a gyerekre, akkor sajnos ez egy ilyen sztori, nem nagyon lehet mit csinálni. De nekem az a sejtésem, hogy itt valójában a krapekon megy a vita, nem a gyereken, a gyerek csak eszköz a sztoriban. Valószínűleg megszületését is csak annak köszönheti, hogy általa meg legyen fogva a hapsi.
2013. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

ma 14:46


majd ha meg ki tudsz nyögni egy normális,nem kétszavas intelligens hozzászólást,a 22%-odal,akkor majd kritizálhatod a döntésemet!


Rendben?

2013. jan. 25. 14:54
 30/45 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg megszületését is csak annak köszönheti, hogy általa meg legyen fogva a hapsi."


Ezt is nagyon benézted,mert írtam,de leírom még egyszer,hogy

nem hogy összejönni nem akarok vele,hanem még csak a baráti kapcsolattól is elzárkózom,ha róla van szó,és azt is írtam,hogy voltak próbálkozásai,de elutasítottam!


meg kéne tanulni olvasni!

2013. jan. 25. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!