Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 8 éves kislányom,z apukájával szét mentünk,össze sem házasodtunk vele,mivel hetente mással csal,de a gyereket látogatta,illetve sokat járt hozzá,rengetegszer felpakolva jött......

Na már most én gyerektartást nem igényeltem tőle,mivel munkanélküli,sajnos meg kell hagyni hogy nagyon semmirekellő,nem igazán boldogul az életben!

Én szerencsésnek mondhatom magam,egyedülálló anya vagyok,elég jól keresek,illetve étkezési utalványi is kapok.

Na már most a volt páromnak lett egy nője,aki miatt egyre ritkábbak lettek a látogatások a kislány felé,majd az utóbbi pár hónapban végképp nem jön!

Megkérdeztem hogy menjen e a kislány,és akkor elviszem hozzá!

Telefonon beszéltünk,a nő kikapta a volt párom kezéből a telefont,hogy "hagyd békén a Márkot,lesz saját gyerekünk,a tiédre meg nem vagyunk kíváncsiak!!!"

A síró görcs kerülgetett,a gyereknek nem szóltam,azt mondtam hogy rosszul van az apja......

Hogy lehet egy nő ennyire gerinctelen,érzelmi roncs?

A papával másnap találkoztunk az utcán,és azt mondta,hogy nem tud mit tenni,a nő választás elé állította,hogy ha látogatja a gyereket,vagy akár köszön is neki,elhagyja.....



2013. jan. 25. 12:40
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

"én már semmit sem akarnék az exemtől,még barátságot sem,de a kislány szereti."


szerintem világosan leírtam egyértelműen,csak vissza kéne olvasni......

2013. jan. 25. 14:59
 32/45 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


26. válasz!


Miért írod egy tök másik kérdéshez majdnem ugyanazt a választ?

Saját gondolataid nincsenek?

2013. jan. 25. 15:08
 33/45 A kérdező kommentje:
Nem fogom ennél jobban bizonygatni,egy ilyen sötét,unintelligens válaszolónak az igazamat,mert szerintem csak direkt provokálod az embereket!
2013. jan. 25. 15:10
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, kakikukival ne foglalkozz, szerintem fújtat, miközben nyomkodja a billentyűket az igazáért:D
2013. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Több válaszát is láttam már,egy normális megnyilvánulása sincs,valami 6 osztályos proli lehet,és tényleg mindenhová ugyanazokat a válaszokat írja le!


Sz@rd le!

2013. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Való igaz, hogy a 29%-os kiállhatatlan modorú, de én is azt mondom, hogy még ha nagyobb részben az apa hibája is minden, akkor is két ember felelős a kapcsolat megromlásáért.

Még ha csak 10 vagy 1 %-ban, de akkor is hibás a megcsalt fél is.

Most az apa meg az új asszonyka a ludas, de ne aggódj, ideig óráig lesz mellette csak ez a nő, hamarabb vágja ki, mint gondolnád, az ilyet nem lehet elviselni.

2013. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

"Na, mindjárt jobb kedved lett, ugye? Add örökbe a gyereket."


Dögölj meg!

2013. jan. 25. 15:40
 38/45 anonim válasza:
0%
Te nem vagy normális, kérdező.:(
2013. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz már vele! Provokál téged.
2013. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

kakekukikekake, te akkora kretén vagy, hogy mutogatni lehetne súlyos magyar forintokért! :)


Kedves Kérdező, hidd el, bármit írhatnál neki, tud majd rá bántóan válaszolni, ne is foglalkozz vele...


Nyilván szereted a kislányodat és rossz látni csalódni a surmó apja miatt. Bárkinek megszakadna a szíve hasonló helyzetben, akiben van egy kevés emberi érzés.


Mivel a sem az ex-szel, sem a ribancával nem fogsz tudni dűlőre jutni, zárd is ki őket az életetekből. A lányzó meg már "nagy", 8 éves, meg fogja érteni, hogy mi a helyzet.

Az apja meg majd valószínűleg visszatáncol ebből a kapcsolatból és rá fog jönni, hogy egy díszes nagy marha volt, hogy a lánya szeretetét egy ilyenére cserélte.

2013. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!