Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 8 éves kislányom,z apukájával szét mentünk,össze sem házasodtunk vele,mivel hetente mással csal,de a gyereket látogatta,illetve sokat járt hozzá,rengetegszer felpakolva jött......

Na már most én gyerektartást nem igényeltem tőle,mivel munkanélküli,sajnos meg kell hagyni hogy nagyon semmirekellő,nem igazán boldogul az életben!

Én szerencsésnek mondhatom magam,egyedülálló anya vagyok,elég jól keresek,illetve étkezési utalványi is kapok.

Na már most a volt páromnak lett egy nője,aki miatt egyre ritkábbak lettek a látogatások a kislány felé,majd az utóbbi pár hónapban végképp nem jön!

Megkérdeztem hogy menjen e a kislány,és akkor elviszem hozzá!

Telefonon beszéltünk,a nő kikapta a volt párom kezéből a telefont,hogy "hagyd békén a Márkot,lesz saját gyerekünk,a tiédre meg nem vagyunk kíváncsiak!!!"

A síró görcs kerülgetett,a gyereknek nem szóltam,azt mondtam hogy rosszul van az apja......

Hogy lehet egy nő ennyire gerinctelen,érzelmi roncs?

A papával másnap találkoztunk az utcán,és azt mondta,hogy nem tud mit tenni,a nő választás elé állította,hogy ha látogatja a gyereket,vagy akár köszön is neki,elhagyja.....



2013. jan. 25. 12:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy nem fullad meg mellette... és őt nem csalja.
2013. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt mindkettőjük agyában van egy kis bibi. Egy nő ne gondolkozzon már úgy, ahogy ez a liba gondolkozik, a pasi helyében megkérdezném tőle, hogy majd ha egyszer elválnak útjaik, akkor a tőle született gyerekkel is hasonlóan viselkedjen?? Hány éves a csaj 16?

Másrészt egy apa se hódoljon be egy hisztis tyúknak, ha a gyerekéről van szó, rá is haragudj joggal. Beszélgetnék még vele kicsit az ügyről, kikérném a véleményét, hogy szerinte a gyereknek még is mit mondjak...!?

2013. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
82%

ma 12:48


igen, végsősoron a papa a gond, de én el nem tudom képzelni milyen nő lehet az aki ilyet szól! "a tiédre meg nem vagyunk kíváncsiak!!!" eltaszítja az apát a saját gyerekétől, a semmirekellő apa meg ezt hagyja mert van egy feleségjelölt aki majd jól eltartja. mindkét ember szánalmas és higgyétek el mindkettő ezért is fog szenvedni a kapcsolatában, a nő majd egy gyerekkel a nyakában rájön hogy ez az ember egy semmirekellő, a férfi meg hogy a nő egy beteges hárpia. és nagyon is jól látja a kérdező, ez a nő egy érzelmi roncs, aki a szó szoros értelmében ki akarja sajátítani a férfit. akárhogy is nézem ez nem egészséges gondolkodás!

2013. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
tudom hogy mindkettő hibás,én már semmit sem akarnék az exemtől,még barátságot sem,de a kislány szereti.......hmmmmm nem tudom mi legyen.
2013. jan. 25. 13:06
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

"Csodálom, hogy nem fullad meg mellette... és őt nem csalja"


tudod most még friss a "szerelem", de majd bizony ez fog történni, a férfi "megfullad", a nő pedig majd terhesen bőghet hogy meg van csalva mindenkivel!

2013. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszokat nem olvastam el, csak az általad leírtakat.

Nos, véleményem szerint itt nem az apa új nője a legnagyobb bűnös, hanem az apa, aki nem képes a sarkára állni a nő előtt a gyermeke érdekében! Valljuk be, az "új" nők nagy része ilyen vagy olyan módon, apróbb, vagy nagyobb, erőszakosabb cselekkel igyekszik kitúrni a fészekből a nem saját utódokat. Ez ösztönből, vagy ki tudja honnan, de nagyon mélyről jön.

Egyébként én pontosan ilyen helyzetben voltam, mint az általad leírt apa! A párom egyre álnokabb, gusztustalanabb módszerekkel igyekezett elérni azt, hogy az előző házasságomból született, láthatásokra 2 hetente nálam lévő gyerekem ne jöhessen hozzám. Aztán úgy alakult a dolog, hogy emiatt végül neki kellett távoznia az otthonomból! Ennyi! A gyerekem sokkal fontosabb, mint egy nő, aki ráadásul ekkora ..., hogy el akarja mellőlem marni azt akit szeretek!

2013. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

ma 13:11


Örülök neki hogy te legalább igazi apa voltál,és nem hagytad egy senkiházi nőnek,hogy megszabja mikor láthatod a saját gyerekedet!

2013. jan. 25. 13:18
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire féltékeny rád az a nő, akkor intézzétek úgy a láthatásokat, hogy ne maradjatok kettesben az exeddel. Akkor vidd át a gyereket, ha a párja is otthon van, vagy ha ők mennek érte, akkor menjenek ketten. Így már nem lesz oka féltékenykedni, bár ha ennyire beteges a gondolkodása, akkor biztos talál mást, amibe beleköthet.

Egyébként megérdemlik egymást, szép kapcsolat áll előttük...

2013. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
35%
Ebben a történetben a 3 felnőtt mellett csak a gyerek nem béna.
2013. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

ma 14:03


ez igazán hasznos válasz volt!

mert ugyan én még mit tudnék tenni,raboljam el,vagy szorítsak fegyvert a fejéhez,hogy látogassa a gyereket!


látom nem hiába vagy 29%-os......

2013. jan. 25. 14:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!