Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Milyen viselkedés ez egy nőtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 8 éves kislányom,z apukájával szét mentünk,össze sem házasodtunk vele,mivel hetente mással csal,de a gyereket látogatta,illetve sokat járt hozzá,rengetegszer felpakolva jött......

Na már most én gyerektartást nem igényeltem tőle,mivel munkanélküli,sajnos meg kell hagyni hogy nagyon semmirekellő,nem igazán boldogul az életben!

Én szerencsésnek mondhatom magam,egyedülálló anya vagyok,elég jól keresek,illetve étkezési utalványi is kapok.

Na már most a volt páromnak lett egy nője,aki miatt egyre ritkábbak lettek a látogatások a kislány felé,majd az utóbbi pár hónapban végképp nem jön!

Megkérdeztem hogy menjen e a kislány,és akkor elviszem hozzá!

Telefonon beszéltünk,a nő kikapta a volt párom kezéből a telefont,hogy "hagyd békén a Márkot,lesz saját gyerekünk,a tiédre meg nem vagyunk kíváncsiak!!!"

A síró görcs kerülgetett,a gyereknek nem szóltam,azt mondtam hogy rosszul van az apja......

Hogy lehet egy nő ennyire gerinctelen,érzelmi roncs?

A papával másnap találkoztunk az utcán,és azt mondta,hogy nem tud mit tenni,a nő választás elé állította,hogy ha látogatja a gyereket,vagy akár köszön is neki,elhagyja.....



2013. jan. 25. 12:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%

Igazából itt nem a nővel van a probléma. Az apukával. Elég nagy szégyen hogy egy másik nőt választ a saját lánya helyett. Egyáltalán nem is értem hogy egy férfi ha téged megcsalt akkor hogy tudja bekorlátozni egy nő? Nagy hárpiának kell lenni ahhoz, és mint a kérdésedből kiderül, valóban az.


Te nem tudsz mit tenni, az apuka hozzáállásán kéne változtatni.

2013. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem a nővel van gond, hanem a gyermeked apjával. El kell fogadtatni a nővel, hogy nekimár van egy gyereke, akárhány lesz még, az a ti közös gyereketek és ezen sem ő sem, a leendő testvér nem tud változtatni.

Ha az exed nem fogjalátogatni alányát, akkor jól manipulálható és nem igazán van mit tegyél. Ő már választott ezekszerint, mivel nem keresi a lányát.

Még próbálkozhatsz telefonon, de ha a nő nem változtat és nem fog...az apuka pedig gyenge, te egyedül kevés vagy, ő is kell akarja a kapcsolattartást(az apuka)

2013. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
mi 6 éve szakítottunk,azt mondják az ismerősök,hogy változott,szerintem belátta hogy nem jó élet,amit ő folytatott,nálam is próbálkozott vissza kéreckedni,e én elutasítottam,sok rosszat megéltem vele.....
2013. jan. 25. 12:47
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen férfi mint az exed megérdemli a boldogtalan kis életét egy ilyen szánalmas nő mellett! meg ez a nő is megérdemli a semmirekellő férjedet! csak szegény kislány nem érdemli meg hogy ilyen apja legyen aki egy ilyen minősíthetetlen nőt választ a lánya helyett!
2013. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%

A "papa" a gond, nem a csaj.

Furcsa, hogy ez neked nem tűnik fel.

2013. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen egy papucs embert, mint ez az apa. Én ebben ez esetben soha többet nem szeretném látni az apát. A kislányt nagyon sajnálom, ő biztos ragaszkodna hozzá. De meg kell neki mondani az igazat, hogy új barátnője van és nem jön többet. Így a legtisztább. Egy 8 éves már felfogja ezt. Erre a nőre pedig nincs szó... mélyen felháborít, hogy ilyen mocsok mód bánik más emberekkel.
2013. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a gyerek kérdésben ilyen nézeteket vall, nem jósolok hosszú kapcsolatot volt párod és az illető nő között. Az pedig, hogy ezzel zsarolja azt jelentheti, hogy másképpen is fogja zsarolni. Beszélj a kislányod apjával négyszemközt. Kérdezd meg, mire számíthattok a láthatás tekintetében. Ki fog derülni, mennyire zsarnok a jelenlegi nője és ő mennyire enged neki.
2013. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy tudja így befolyásolni.

Előtte mindenképpen jött,volt egy másik kapcsolata is,ott nem volt ilyen probléma,hogy a nő nem engedi......pedig ez a mostani nő egy érettségizett,lediplomázott nő,látásból ismerem

2013. jan. 25. 12:50
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azt szereti a csávó, ha alázzák. Tényleg vannak ilyen emberek, ez kell nekik.

Nincs senki más, aki meg tudná győzni, hogy a saját gyereke a legfontosabb?

Amúgy a nőhöz semmit nem fűzök hozzá, mert ehhez képtelenség...

2013. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Az exem szerint rettenetesen féltékeny,nem akarja hogy kommunikáljon velünk,állítólag még azért is megsértődött,mert múltkor köszönt nekünk......

Szerinte a kislány meg csak ok hogy lássuk egymást......

2013. jan. 25. 12:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!