Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mennyire vagytok...

Férfiak, ti mennyire vagytok megértőek, ha a párotok rosszul van?

Figyelt kérdés

4 hete nem szexeltünk már, mert valami gond van a gyomrommal, egész este szenvedek, éjjel aludni sem tudok. Max 2-3 órát.

Látom rajta, hogy nagyon kivan, de nem érti meg, hogy semmi kedvem összebújni (nem szex) sem, mert nagyon fáj.


Normális, hogy erőlteti? Tegnap kiabáltam vele, hogy hagyjon már békén, nem elég, hogy 1,5 órája hányok folyamatosan, még ő is zaklat. Nagyon kiborultam :(

Ráadásul az orvosok sem tudják még, hogy mi a bajom :(


2013. jan. 24. 14:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az az orális tényleg nagyon durva! Ott már szinte nem is veszi emberszámba a párját, csak egy nyílásnak, amibe üríthet! Az ilyen azt sem érdemli meg, hogy egy nő ránézzen!
2013. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kézimunkázni sem tudok, mert ha rosszul vagyok, akkor megmozdulni nem bírok, nemhogy még kiverni neki. A wc-ig nem tudok kimenni, hogy oda hányjak.
2013. jan. 24. 16:24
 23/25 anonim ***** válasza:
30%
Az volt az első ami az eszembe jutott,hogy nem vagy te terhes?Akkor szokott ez lenni.A párod meg nem is minősítem,akiben ennyi megértés sincs...:S
2013. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Tuti, nem terhes a kérdező, mert akkor tudnák az orvosok, hogy mi baja. 4hét alatt már kiderült volna :)

Először is jobbulást!

Az, hogy nyaggat, szerintem nem normális. A férjem, hogyha beteg vagyok, akkor nem hozza fel a témát, ha meg igen és azt mondom neki, hogy most nem, akkor nem. És megérti. Mondjuk nekem még nem volt olyan betegségem, hogy 4hétig folyamatosan hányok. De a terhességem után a 6.hetet simán kibírta. Bár mondjuk nálunk olyankor volt orál, kézimunka és petting is. Ő megértette azt, hogy nem lehet, de én sem voltam fából. Engem pl nem elégít ki a heti 1szex, akkor sem ha egészséges vagyok. Ebből szempontból nekünk nagy étvágyunk van, pedig 7éve házasok vagyunk. Szóval heti 5-6szex után, 6hétig semmi, az rossz lett volna mindkettőnknek. De hát mindenki más....

2013. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

:D

Elhagyom az agyam.

De igen, a pofátlanság határtalan. Ma faltól falig kisuvickoltam a konyhát mire kihánytam magam a vegyszertől (valamit nagyon elszúrtam). Itt remegtem, fáztam, hánytam, egy órára rá itt iszom a teát, ő végignézte az egészet majd egy elhaló, " ah, de rosszul vagyok" mondatomra benyögte: Ne is mond, tiszta rosszul vagyok.! - mivel "elkapott" tőlem egy vírust. Nekem 2hét volt vele hányással, hasmenéssel, fülgyulladással,arcüreg gyulladással, lázzal folyt taknyom nyálam kb 400zsepi ment rá el. Neki ma meg tegnap tiszta nyugodtan 3szor kelett orrotfújni s fájt a feje. Mint valami hipohonder. :D

Ennél csak az volt a jobb mikor szülés közben mondom

jaj de fáj.

mire ő:

Tudom, nekem is hasogat a kezem - mivel el volt törve. XD ilyenkor vagy le kell ütni vagy eldobom az agyam s mintha meg se hallottam volna.

2013. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!