Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha titeket megpofozna...

Férfiak! Ha titeket megpofozna a párotok, visszapofoznátok? Olyan alapon, hogy azt kapsz, amit adsz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 14:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem, helyzete válogatja, pontosabban hát tudatosan soha, attól függ, mennyire van elszállva az én agyam is az adott szitutól. (ahogy a párom is nyilván indulatból teszi, nem tudatosan...)
2013. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
süllyedjek le arra a szintre??? Inkább nem!
2013. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha rájött a hoppáré és abszolút jogtalanul kaptam volna akkor szó nélkül összepakolok és viszlát. Én a pofont egy kapcsolatban ugyanolyan komolyan veszem mint a nők. Ha nem tud a csaj mással "érvelni" akkor nem érdemli meg hogy vele legyek.
2013. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
És ha a nő csak poénból meglegyinti, erre ő meg direkt visszapofoz?
2013. jan. 19. 14:54
 5/26 anonim ***** válasza:
Mikor velem történt ilyen nem törődtem vele, de egyedi eset volt ha rendszeressé fajulna akkor kérdőre vonnám szóban, ha ez sem sikerülne egy idő után biztosan kapna egy maflást dühből.
2013. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#4), akkor felhívom a figyelmét rá, hogy ez egy nagyon ostoba poén...
2013. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy valamilyen szinten érthető, hogy csak visszaadja, amit kapott, de manapsßg mßr annyit hallani a nőktől, hogy a pasiknak nem szabad pofozkodniuk...
2013. jan. 19. 14:56
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
akkor egyik hülyébb, mint a másik :). pofozkodni nem poénos, se nőnek, se férfinak
2013. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Lefognám a kezét, eseteleg veszekednék, bár nyugodt emberek vagyunk mindketen, úgyhogy ilyesmire még nem került sor, valószínűleg nem is fog. Ha gond van, megbeszéljük.

Amiért viszont szerintem még egy nőnek is kijár egy pofon, az a tökönrúgás. Amellet, hogy egy aljas dolog, igen súlyos hosszú távú következményei is lehetnek. Lehet lepontozni.

2013. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Amikor engem megütö(gete)tt a "párom", nem engedtem, tehát védekeztem, és úgy, hogy az neki se fájjon (tompítottam).


Persze nem sokáig maradtunk utána együtt, mert ez már önmagában lealacsonyító, tehát semmissé tett mindent...

2013. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!