Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha titeket megpofozna...

Férfiak! Ha titeket megpofozna a párotok, visszapofoznátok? Olyan alapon, hogy azt kapsz, amit adsz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 14:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%
Marha jó, az én barátnőm szeretett poénból pofonokat osztogatni amik bevallom fájtak és rosszul is estek. Egyszer egy ilyen pofon kapott ő is egyet, azóta egyszer sem mert megpofozni.
2013. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem aki pofozkodik,az q primitív.
2013. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, tehát te csak úgy egy baráti vállast adtál neki merő derűből?


Ez még szerintem oké (bár nem feltétlenül illik mindenkihez), és ha ezután lerúgta a fejed, akkor ott tényleg gáz van a srácnál.


De tényleg jó lenne, hogy pontosan leírnád, hogy mi történt, mert így eléggé tág a kérdés. :)

2013. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az a baj ,hogy az ilyen nőkről mindig kiderül, hogy érzelmileg analfabéták. Vállba boxol, fenékre csap egy dolog (nyilván megfelelő erősséggel és nem dühből), de a pofoszkodás az más.
2013. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Azt kapsz, amit adsz?


Leülnék kicsit, elővenném a hatodikos fizikát, hogy tényleg egyenlőek-e az erőviszonyok.

2013. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Le kell fogni le kell húzzni a bugyiját és pirosra fenekelni. Ha méltatlankodik akkor közölni kell hogy a pofon minket felizgat s erotikus fenekelés lesz a vége.


Ezután választhat, de ez szerintem egy pofont máskor is megér.

2013. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!