Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha titeket megpofozna...

Férfiak! Ha titeket megpofozna a párotok, visszapofoznátok? Olyan alapon, hogy azt kapsz, amit adsz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 14:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni kell, tisztelni, áldozatot hozni, nem pedig pofozkodni. Ennyi.


Ahol felmerül már a pofozkodás, ott tévedésben élnek (és nem kapcsolatban).

2013. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#7), persze, hogy nem szabad pofozkodnunk, pont ahogy a nőknek se szabad pofozkodniuk. Ezt hívják egyenjogúságnak:)
2013. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem utoljára óvodában volt divat a pofozkodás. Ideje lenne az ilyen nőknek és férfiaknak felnőni.

Nem adnám vissza, de onnantól kezdve mehet amerre lát.

2013. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
5%
Nem, az európai kultúrában szocializálódott civilizált férfi nem üt meg nőt. Ha ilyen előfordulna, akkor azt a csaj nálam csak pár hét teljes szolgálatkészséggel tudná jóvátenni, ha ez ellen lázadna, akkor pedig lapátra kerülne.
2013. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha párom piszkál és játékból "meglegyintem" akkor nem az arcát ütöm meg, mert a pofon bármilyen kicsi is, az megalázó. Akkor kicsit a vállába boxolok, vagy a hátára csapok (nem akkorát amekkorát tudok, csak egy kis figyelmeztetést), de ezek nem a veszekedés hevében történnek, hanem inkább a pimasz beszólásokra. Tehát 1-1, nincs mit visszaadni. (Ilyenkor ő a fenekemre csapna egy picit mondjuk, ha én pimaszkodok.)

Az erőszak nem megengedhető. Ha megütne összepakolnék, de nem ütnék vissza. (Nyilván, ha verésről van szó, az ember védekezik, az más.)

26/L

2013. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hát ha csak úgy viccből meglegyint,én szintén csak úgy vissza legyintek neki egyet!


De ez 8-10 éveseknél menő,felnőtt emberek nem szoktak viccből pofozkodni.......

2013. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Na ya, a "tetszik, tehát pofozom és húzom a haját" dolgot az ember általában maga mögött hagyja aamikor kinövi az ovis kort...
2013. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%
forgórúgás
2013. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A 15. Vßlaszoló meglßtßsa szerint történtek a dolgok. :)
2013. jan. 19. 15:10
 20/26 anonim ***** válasza:

nálunk van ilyen, hogy beszól valamit én meg enyhén megöklözöm a vállát és visszaadja

vagy $eggbeverem játékból és akkor ő is, vagy mellbimbóm harapom és visszaadja :D

de mindegyikről le lehet vágni hogy poén

dühből soha nem ütném meg, ha nem tudunk valamit megbeszélni mert túl idegesek vagyunk, akkor egyikünk elmegy sétálni, lehiggadunk és úgy vitatjuk meg.

de szerintem játékból belefér, úgyis szólunk egymásnak ha már átmegy a dolog kellemetlenbe és akkor abbahagyjuk

2013. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!