Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak nálatok hol...

Fiúk/férfiak nálatok hol kezdődik a megcsalás?

Figyelt kérdés

Lentebb található a legénybúcsús kérdés, fordított esetben ti sem tartanátok megcsalásnak?

Tapizás, csók, szex? Nálatok mit jelent a megcsalás? Mit vagytok képesek megbocsájtani?


2013. jan. 8. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a felsoroltakbol semmi nem ferne bele!

Konzervativ vagyok?!

2013. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
számomra ez a helyes :) de kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2013. jan. 8. 13:20
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Különbséget kell tenni egy bulis hecc és egy előre eltervezett dolog között ami csak kettesben folyik.

Nem mindegy milyen a szituáció.

2013. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem fér bele. Most ha nyilvánosan megujjazák a barátnőmet, akkor már nem is megcsalás, mert "hecc"? :D
2013. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nálam a megcsalás nem csak fizikai úton számít (amiket felsoroltál)hanem érzelmileg is pl többszöri találkozások, rendszeres üzenetváltások(nem baráti)....ami belefér az enyhe kacérkodás, flörtölés mindkét részről. Megbocsájtani könnyen tudok viszont az elveszett bizalmat újra megadni már nagyon nehéz.....32\F
2013. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Egy legenybucsus tapizas nem megcsalas, de a szex es a csok mar igen. Egy legenybucsus bulin tortenteknel amugy sem lesz folytatasa a dolognak.
2013. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
ennyi erővel egy szórakozóhelyen történő tapizás sem lesz folytatásos..megtörténhet minden hétvégén,mással...ez hülye kifogás :D másrészt nem hiszem hogy örülnél,ha a leendő feleséged táncoló pasi farkát fogdosná a leánybúcsúján :D
2013. jan. 8. 13:31
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Akkor igy fogalmazok en is: a megcsalas nalam is sokkal inkabb erzelmi sikon tortenik.
2013. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Szóval a barátnőd kefélhet akárkivel, ha nem szereti? :D:D
2013. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de ezt mar leirtam feljebb is. Ha lefekszik valakivel az megcsalas. Itt egy legenybucsus tapizasrol szol a sztori.
2013. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!