Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a családom,...

Miért nem érti meg a családom, hogy nem akarok modellkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, most végzem az egyetem 2. évét. Körülbelül egy éve az egyik fotós barátom megkért, hogy legyek neki modell egy pár fotó erejéig.Tinikoromban a gebe, szemüveges csúnya lányok közé tartoztam, de azóta teljesen megújultam külsöre, gondoltam adok picit az önbizalmamnak is, nem is baj, ha van rólsm néhány fénykép.


A barátom kitette a képet néhány oldalra, és hogy hogy nem, elkezdtek megtalálni egyes cégek, hogy legyek a modelljük. Igent mondtam, mert kellett a pénz az egyetemi tandíjra ( noha gyakornokként is kapok fizut, de gondoltam, biztos ami biztos, plisz sosem árr egy kis plusz). Eljártsm ide-oda, de nem élveztem a fotózàst....igazából amolyan kötelező rossznak, nyügnek érzem. Nem szeretek pózolni,


Nemrég megkeresett egy neves ügynökség azzal, hogy az egyik híres cég 1 éves szerződést akar velem. Utazás, pènz, modellkarrier - ami engem viszont nem érdejel. Nem akarom, már a gondolattól is a gideg ràz, hogy állandóan fotózzanak... nem akarok egy évet ezzel tölteni, amikor teljesen más álmaim vannak..


A családom azonban ezt nem érti, megállás nélkül cseszegetnek, amiért nem vállalom, merthogy mekkora lehetőség, használjam ki a szépségem, stb. Persze, én ia tudom, de minden porcikám berzenkedik ettől


2013. jan. 23. 18:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy mondd azt hogy nem és kész.
2013. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Szerintem egyenesen szard le mások nyösztetését. Ne veled akarjanak már huszárkodni, dicsekedni akarnak, hogy bezzeg az ő lányuk modell.
2013. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:
68%
Arra énis kíváncsi vagyok most már mit tanulsz
2013. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem kövesd a szíved, ha van lehetőséged elérni amire vágysz akkor addig küzdj érte!
2013. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Nemzetközi gazdàlkodást tanulok, 2 nyelvvizsgàval.
2013. jan. 23. 22:29
 36/47 anonim válasza:
49%
Nem véletlenül Ritának hívnak? :P
2013. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám be.Inkább egy putri,mint egy ilyen élet,ahol pénz van,de boldogság nincs.Közhely,de nagy igazság van benne.
2013. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
42%

Szerzodest en sem irnek ala egy olyan munkara amit utalok. Viszont ez egy tisztesseges munka, amivel jo penzt lehet keresni, akar egy lakas kezdojet is meg tudod keresni. A lenyeg, hogy semmire ne hagyd magad rabeszelni, a TE dontesed legyen. A helyedben fogcsikorgatva is osszekaparnek valamennyi penzt az indulasra, ha jo munkad lesz utana, ha nem akkor is jol jon. ... A szuleiddel meg olvastasd el, neked is ajanlom amit mar emlitettek elottem

Sarah Dessen :Figyelj ram! Cimu konyvet e-konyvben azthiszem priviben meg tudom osztani veled

2013. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
67%

Azért tök bírom az oylanokat (és ezek az emberek tényleg csak szociális munkásnak valóak), aki azt mondják, hogy bármit bevállalnának, majd zárójelben hozzáteszik, hogy ésszerű keretek között. Na a kérdezőnek ez kiesik az ésszerűségből. De hát egy buta, érzelemmentes, csúnya (pl 74%-os ugató) fajzat nem értheti.


Kérdező, ha szeritned megalázó, ne vállald el. Ennyi. Látom a szüleid k*rvának is odaadnának, csak hogy pénz legyen.

2013. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Jó döntés. Mert lehet itt más bibi is, pl: az egy éves szerződés... Meg külföld, nehogy aztán az legyen, amire nagyon sokan nem gondolnak (szex dolgokra gondoltam,kevesebb ruhadarabok):))

Én is ezt tenném a helyedben

15L

2013. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!