Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam neki, nem tehettem...

Hazudtam neki, nem tehettem mást, félek h elveszitem, mit tegyek? (többi lent).

Figyelt kérdés
Szal mikor megismerkedtem a vőlegényemmel(jópár éve) azt mondtam neki h még szűz vagyok, mivel tudtam h nem járna velem ha megtudná h mégse. Egy árva alkalommal voltam mással aki jól átb.szott és ennyi. Mikor először eggyütt voltam a vlegényemmel semmit nem vett észre m tényleg baromira fájt mivel v 2év telt el a tényleges 1ő óta, de nagyon félek h elhagy ha megtudja, tudm h soha nem bocsájtaná meg, hatalmas lelkiismeret furdalásom van, h nyugodjak meg??? 23L

2013. jan. 18. 10:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%

Az hogy a pasi szűz csajt akart az az ő döntése,ebben nem látok semmi kivetnivalót.Volt egy elképzelése és kész.


A csaj simán mondhatta volna hogy nem az és kész, a pasi meg eldönti hogy kell-e igy vagy nem.


Ha mondjuk én nem járnák olyannal aki azonosmenűvel volt előttem és pár év mulva kiderül hogy mégis volt egy világ dőlne össze bennem.Baromira nem érdekelne hogy 10évig jól megvoltunk,az az ember nem ugyanaz mint akinek mutatta magát.

2013. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Egészségedre.
2013. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező:

Ne mondd el neki. Nem tettél semmi rosszat, ne ostorozd magadat emiatt! Nem bűn az, ha nem egy kapcsolata van az embernek élete folyamán. Nem volt kalandod, nem hitegettél, nem csaptál be senkit. Egy kapcsolatot azért elrontani, vagy a kukába dobni, mert nem te voltál neki az első, marhaság. Szerintem szenvedsz te eleget amiatt az első miatt egyébként is, ne bántsd magad többet! SEMMI rosszat nem tettél.


Valamelyik válaszadónak egyébként igaza van: az ilyen férfiak, akiknek ez a mániája, hogy szűz legyen a lány általában kisebbségi komplexusos, birtoklási mániás emberek, képtelenek elviselni a "konkurenciát" (ami valójában már nem is az, hisz elmúlt...). Ha a te vőlegényed is ilyen, vagy mutatja ennek jeleit, fontold meg 2x is, hogy hozzámész-e.


"ez tovább fog fokozódni ha gyereketek lesz,mert neki is hazudnod kell hogy ha rákérdez ki volt neked az első."


Ugye te nem azt akarod mondani, hogy megkérdezted édesanyádat és édesapádat, hogy kivel létesítettek életükben először szexuális kapcsolatot? :O Mert ha igen, az súlyosan beteges. Ha lesz gyermekük, 99% az esélye, hogy nem fog ilyesmit kérdezni, és ha kérdez is, nem kötelező válaszolni, hiszen nem az ő dolga...

2013. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy milyen sokan írjátok, hogy amit nem tud, az nem is fáj, és ehhez hasonlók - gondolom ti spammelitek tele olyan kérdésekkel az oldalt, hogy "miért csalt meg, miért hazudott?" Hát pont ezért.

Egy teljes más vélemény jön, figyelem. Én elküldenélek, nem azért, mert nem voltál szűz, hanem mert hazudtál, ez konkrétan egy olyan dolog, amit senkinek, semmilyen szinten nem tudok tolerálni. Ha meg éveken keresztül magadban tartottad, akkor miért ne hazudozhattál volna akármi másról is?

Azzal kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, hogy elmond-e neki, inkább azt mondom, hogy máskor ne sodord magad ilyen helyzetbe. Mindenesetre az elég sokatmondó, hogy azóta is magaddal vagy elfoglalva(anno azért hazudtál, mert úgy gondoltad, hogy máskülönben nem járna veled, most meg azért akarod elmondani, mert rosszul érzed magad).

2013. jan. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24-es.Választhat, ha elmondja a pasi otthagyja,világos nem?ő viszont szereti.Ez nem olyan marha nagy hazugság ha a boldogsága függ tőle.te eldobnád a boldogságod?te sem,más sem.A másik meg az semmi köze a múltjához,kivel feküdt le,még ha meg is bánta.Jól is néznénk ki mindenről be kéne számolni.Az egy más dolog nekem ilyen pasi nem is kellene
2013. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
24 es hidd el nem volt könnyű magamban tartani de bldog akarok lenni és ha ennek ez az ára hát megfizetem, nem akartam és nem is akarom elvesziteni Őt egy hiba miatt, amit még magamnak sem tudok megbocsájtani, épp ezért nem is várom el Tőle h megbocsájtsa ha elmondom esetleg. Szerintem te se lennél büszke rá h vki akiről azt hiszed h szeret csak a sexet akarná tőled aztán meg otthagyna, képzeld mijen "értékesnek" éreztem magam ezután. Mint már irtam két év kellett ahoz hogy ujra hinni tudjak a fiuknak, és akkor jött Ő és vele ujra valaminek éreztem magam, éreztem h szeret és ugy voltam vele h ha hazudnom kell a boldogságomért hát hazudok. Talán nem a legjobb döntésem volt de belegondolni sem merek mi lenne velem nélküle, talán soha nem találtam volna meg a bldogságot. Már elfogadtam a dolgokat, nekem Ő az első ha nemis fizikai értelemben de lelkileg biztosan.
2013. jan. 23. 23:09
 27/29 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy döntöttél végül? Elmondtad a párodnak a dolgot?


#5-ös hozzászóló vagyok

2013. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Lehet, már bútoroznak szét, azért nincs online ...
2013. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem nem mondtam el, és nem szétbutorozunk hanem össze:):):) egy uj helyre.
2013. febr. 13. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!