Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam neki, nem tehettem...

Hazudtam neki, nem tehettem mást, félek h elveszitem, mit tegyek? (többi lent).

Figyelt kérdés
Szal mikor megismerkedtem a vőlegényemmel(jópár éve) azt mondtam neki h még szűz vagyok, mivel tudtam h nem járna velem ha megtudná h mégse. Egy árva alkalommal voltam mással aki jól átb.szott és ennyi. Mikor először eggyütt voltam a vlegényemmel semmit nem vett észre m tényleg baromira fájt mivel v 2év telt el a tényleges 1ő óta, de nagyon félek h elhagy ha megtudja, tudm h soha nem bocsájtaná meg, hatalmas lelkiismeret furdalásom van, h nyugodjak meg??? 23L

2013. jan. 18. 10:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

sehogy. Ezt jelenti a felnőtt lét. Ok és okozat. Bármit teszel annak következménye lesz.


Most épp úgy cselekedtél, hogy neked lett rossz. A legjobb amit tenni tudsz, hogy tanulsz az esetből és többet nem követsz el ilyen hibákat.

2013. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 m1_kriszta válasza:
70%
Szerintem ne mond el neki, ilyen miatt nem lenne jó ha esetleg szakítanátok. Manapság pedig már nem olyan nagy tragédia ha valaki nem szűz.És amiről nem tud az nem fáj.
2013. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodj meg, és zárd le magadban a témát. Őt szereted, vele vagy, hibákat mindenki követ el,az egy hiba volt, amiből rengeteget tanultál. És segít, hogy holtig hű maradj hozzá, nem bujkál a kisördög, hogy nna de milyen mással lenni. (saját tapasztalat mondatja velem ezeket. Bocsáss meg magadnak és éljetek boldogan együtt!)
2013. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Most megint átgondoltam mindent és rájöttem h már énis igaznak hiszem ezt a hazugságot és magamat talán meg tudnám nyugtatni, de neki nem akarok fájdalmat okozni, soha még igy nem szerettem és nem voltam szeretve, tudm h én b.sztam el:(
2013. jan. 18. 11:06
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki, ezt így, ahogy ide leírtad. Szerintem meg fogja érteni, hogy csak attól tartottál,hogy elhagy ha kiderül, hogy már voltál valakivel. A kapcsolatotok szempontjából ennek már nincsen jelentősége, h anno x éve, szűz voltál, vagy sem. Ha mégis most elhagyna ez miatt, mert elmondod az igazat (amit kétlek), akkor meg jó nagy hülye.. Egy házasságba nem léphettek be úgy, hogy titkolóztok a másik előtt, vannak olyan titkaitok ami sosem derülhet ki, mert félsz hogy elhagyna. Egyrészt nem korrekt megvezetni, másrészt életed végéig lelkiismeret-furdalásod lesz. Ha elhagy, akkor nem szeret igazán. Szerintem ez nem akkora probléma amit nem lehetne megbeszélni. Különben is, mi van azokkal a párokkal, akik úgy találnak egymásra, hogy előtte több kapcsolatuk is volt, lefeküdtek másokkal? Ha mindenki olyan párra várna aki szűz, akkor nem lenne senkinek senkije. :)

Kitartás, és beszéld meg vele a dolgot!


22/N

2013. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Neki én voltam az első, én is gondoltam rá h jobb lenne elmondani, de ahogy kezdtem megismerni rájöttem, hogy ő nem az a fajta aki ezt megbocsájtaná( azt is eléggé rosszul vette hogy sok fiuval smároltam előtte, mivel anno egy suliba jártunk igy tudta, Neki pedig 2bnője volt összesen).
2013. jan. 18. 11:15
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

En meg elmondanám, elmondtam volna neki, ha szeret akkor necsak a szüzességedért szeressen.

Gondolom, hogy nem egy magyar férfival jársz, mert nem hiszem, hogy neki csalódást okoznál azzal, hogy nem voltál szüz.

Mondd el neki részletesen mindent, de azt is, hogy te mégis õt érzed az elsõnek.

De ez csak az én véleményem, ezt azért irtam, mert az irásaid alapján nem leszel nyugodt az életben sohasem, és igenis jobb ha most tudja meg, mint házasság után, ha kiderülne.

2013. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%

4 es - nem rontottál el semmit- nem kell a témát ragozni se előhozni BOCSÁSS MEG MAGADNAK!!! mint fentebb írtam , tanultál belőle.

Őt szereted- ő az első és örök szerelmed - Ez a lényeg.

2013. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
5ös és 8as köszönöm a válaszokat, egy kicsit lenyugodtam, nagyon jól esett a bátoritás:)
2013. jan. 18. 11:23
 10/29 A kérdező kommentje:
7es én tényleg Őt érzem az elsőnek, (a valódi első megérdemelné h kiheréljék m vagy 1 évig széditett h megd.gjon és elhagyott). Am nem vagyunk magyarországiak.
2013. jan. 18. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!