Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam neki, nem tehettem...

Hazudtam neki, nem tehettem mást, félek h elveszitem, mit tegyek? (többi lent).

Figyelt kérdés
Szal mikor megismerkedtem a vőlegényemmel(jópár éve) azt mondtam neki h még szűz vagyok, mivel tudtam h nem járna velem ha megtudná h mégse. Egy árva alkalommal voltam mással aki jól átb.szott és ennyi. Mikor először eggyütt voltam a vlegényemmel semmit nem vett észre m tényleg baromira fájt mivel v 2év telt el a tényleges 1ő óta, de nagyon félek h elhagy ha megtudja, tudm h soha nem bocsájtaná meg, hatalmas lelkiismeret furdalásom van, h nyugodjak meg??? 23L

2013. jan. 18. 10:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, neki is volt két barátnője.

Lehet hogy ő is azért ferdített mert te azt mondtad hogy szűz vagy :D

Hacsak nem általános iskolás "szerelmei" voltak, el ne magyarázza nekem valaki hogy a két barátnőből eggyel se feküdt le... :)


Mondd el neki nyugodtan, ha így utólag ebből balhét csinál tényleg nem oké valami a fejében, nem is érdemel meg téged.

Ha pedig tényleg ő is kamuzott, nevettek egy jót :)

2013. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
17 volt mikor 1üt voltunk, és am azt mondta h az 1ikkel már majdnem sikerült csak fiatalok voltak és nem hagyta, am tényleg még középsulis "szerelmek" voltak.
2013. jan. 18. 11:40
 13/29 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem is bánnám ha kiderülne h Ő is volt valakivel ELŐTTEM(remélem)
2013. jan. 18. 11:42
 14/29 anonim ***** válasza:
86%
Visszacsinálni már nem tudod. Én elmondanám, ha ezért elhagy, akkor - bármennyire is fáj - nem érdemes érte sírni. Mindenki követ el olyat, amit később megbán. Elkövetted, fiatal voltál, már megbántad. Megváltoztatni a tényt nem tudod. Ennyi. Ha ennyire bántja a lelkiismeretedet, akkor szerintem jobb, ha elmondod. Aztán tabula rasa.
2013. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

Nem mondanám el. Nincs jelentősége, hogy volt egyszer valakid előtte. Felejtsd el, ne ostorozd magad, nincs értelme.

Mindenkinek vannak titkai és ez nem olyan durva dolog, amit el kellene mondani neki. Lehet neked könnyebb lenne, de az biztos, hogyha megtudná akkor nagyot csalódna benned, hogy hazudtál és erre a hazugságra épült a kapcsolatotok. Ha eddig nem mondtad, akkor már nem is kell tudnia róla.

2013. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem már most baj van ennek a pasinak a fejébe...ha tudod ezért elhagy és te mindenkép vele akarsz maradni.Akkor tegyél kis lakatot a szádra amit nem tud az nincs:)))De lehet jobban járnál ha elfutná tőle minél messzebb:))
2013. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

Két lehetőséged van vagy elmondod és hazudsz tovább mert ez tovább fog fokozódni ha gyereketek lesz,mert neki is hazudnod kell hogy ha rákérdez ki volt neked az első.Vagy elmondod és bevállalod a kockázatot.

Ha nekem a férjem bevallaná hogy én voltam neki az első mélyen csalódnék benne,mert ez alapján egy hazugsággal inditotta a kapcsolatot.Mondhattam volna én is azt hogy szűz vagyok,elhitte volna mert az első együttlétünk után rákérdezett hogy bizti nem voltál szűz(ugyanigy mint neked egy együttlét volt előtte).Eszembe nem volt hazudni ilyen dologban és neki sem bocsájtanám meg azt hogyha ebben hazudott volna.

2013. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%

Jajj isten ments az ilyen pasiktól, mint a vőlegényed. Az exem is ilyen volt, nem bírta elviselni, hogy mással is voltam előtte. Folyton felhántorgatta a múltat, ami nekem mégjobban fájt, mint neki, de azért neki ezeket mindig el kellett mondania. Idegesítette, hogy sok pasi vesz körül az egyetemen(fiús szak), pedig már eleve jobban kijövök a srácokkal. Aztán egyszer még le is qrvázott egy alkalommal, csak mert kicsit szexibben lejtettem neki a szórakozó helyen és hogy mi a francot művelek, mit gondolnak majd a barátai. Most így utólag visszagondolva nem is értem miért nem szakítottam rögtön akkor..még egy évig voltunk együtt, pf.


Miután vége lett, komolyan felszabadultam. Attól nem leszek szarabb ember, hogy voltam már előtte egy másik emberrel és attól se, hogy szexin lejtek neki egy táncot. De ő így gondolta.. Hát akkor köszönöm, ne legyél velem, ha nem fogadsz el úgy ahogy vagyok.


Én a helyedben csak akkor mondanám el neki, ha van esély rá, hogy kiderüljön. Ha nincsen akkor nem. Amiről nemt ud az nem is fáj, neki se, neked se.


Egyébként ha ezért szakítana, akkor jobb is, mert milyen ember az, aki ez alapján ítél. Már x éve együtt vagytok, kiderül ez az info, és minden megromlik?! Nem ez határoz meg egy kapcsolatot.

2013. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%

Már x éve együtt vagytok, kiderül ez az info, és minden megromlik?! Nem ez határoz meg egy kapcsolatot.


Ez a kapcsolat egy hazugsággal indult.Ez szerintem nem túl jó kezdet.

2013. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%

Valóban hazugsággal kezdődött és ez nem túl jó, de ez egy pont olyan dolog, amit igazolt az idő. Nem azon múlt a kapcsolatuk, hogy a lány szűz volt e vagy sem. azért történt így, mert nem akarta, hogy elhagyja, ha nemtudja nem szűz. A srác miért akart szűz csaj? Mert akkor az erkölcsösebb, mint bárki más? És ha már kicsit sem erkölcsös, akkor már kukába való?! X évig jól működött a kapcsolat és láss csodát, a csaj nem szűz és mégis így történt.


Szóval maga a hazugság, az tényleg nem túl jó, de nem hiszem, hogy ez megbocsáthatlan bűn. Ha szakítana a srác azzal, hogy hazudtál, én egy szűz csajt akartam magamnak, te meg nem vagy az, akkor jobb is így. Kukába dobni egy jó kapcsolatot csak ezért a legnagyobbb f*szság.

2013. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!