Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én tettem tönkre a családot? 16l

Én tettem tönkre a családot? 16l

Figyelt kérdés
A szüleim még együtt vannak.Apámmal nem lehet vitatkozni mert ha egy kicsit eldurvul a vita akkor már nekemesik és üvölt.Tavaly még jól kijöttünk de amióta gimibe járok,azóta ki nem állhat,gyűlöl engem.Csak a nappalin át tudok menni a konyhába hogyha enni akarok és akárhányszor kiteszem a lábam a szobámból,belémköt valamivel.Múltkor az volt hogy leültem a szüleimmel enni az asztalhoz és mielőtt leültem,letettem az asztalra egy darab papírzsepit apám meg elkezdett velem veszekedni,hogy hogy lehetek ilyen bunkó,mit képzelek.Anyám nem igazán állt ki mellettem,apám elhordott mindenféle hülye pcsának és eltűnt itthonról,anyámnak meg azt mondta hogy elválik tőle csakis MIATTAM!Amikor összeveszünk,mindig azt vágja a fejemhez hogy én szedem szét a családot utána másnap pityeregve hazajön hogy bocsánatot kér de minden csoda egy napig tart,ezért ez a körforgás már évek óta megy és sosincs vége.Mindig azzal fenyeget minket hogy elhagy és akkor éhen döglünk de most komolyan mikor megy már el végre?Már nem bírom tovább.Régen még sírva könyörögtem hogy maradjon pár évvel ezelőtt,de ma már nem érdekel inkább menjen.Amikor egyszer egy ilyen veszekedés után eltűnt vagy száz sms-t kültem hogy bocsánatot kérjek tőle de nem válaszolt.Anyám szerint is miattam van az egész mert amikor belémköt nem maradok csendben pedig milyen hülyeségekkel köt belém?Egy papírzsepi miatt?Anyám szerint is én vagyok a hibás.Már évek óta fenyeget apám de még mindig itt van és nem lépett le.Hogy bírjam ezt ki?Szerintetek is miattam van?16 éves lány vagyok amugy.

2013. jan. 17. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Gratulálok a szülőknek.

Az egyetlen gyermeküket okolják azért, mert ŐK KETTEN képtelenek együtt élni.

Nem te vagy a hibás..

2013. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!