Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg apámnak,...

Hogy mondjam meg apámnak, hogy a nevelőapámat jobban szeretem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 09:22
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Az utolsó válaszíró minden elmondott! Hallgass rá, ha jól akarsz járni!
2013. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
64%
Ennyire erkölcsös senki nem lehet, hogy "jaj, ha nem mondom el, az hazugság"...
2013. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
akkor mondmeg,ha annyira szeretnéd senkinem fog vissza
2013. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Egyszer már mondam neki, hogy utálom, de akkor csak azért mert megütötte a barátomat.
2013. jan. 16. 09:58
 25/33 anonim ***** válasza:
7%

Nézd Apa! Szeretek mindenkit körülöttem! Ne akarj rangsort tenni közöttetek, Ha itt vagyok Téged szeretlek, ha ott vagyok Őt szeretem.

Talán így lehetne lekerülni a kellemetlenségeket.

2013. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
20%
Lehet túl sokat vagyok ebbe a kategóriába de csak nekem van az az érzésem, hogy ezt vagy egy unatkozó gyerek írta ki vagy egy elvált nő aki megint csak fröcsögni akar az apára?
2013. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
De minek erőltetitek rá akaratotokat, Ő ezt már,el döntötte magába akármit is. mondanátok, neki
2013. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

A szeretet olyan mint a napfény áradása- nincs fokozat, árad egykedvűen mindenre.

Ha már fokozatok, rangsorolás, "azért, mert", "azt szeretem benned" indoklás lép be- az más, nem szeretet, mondjuk kedvelés..

Itt egy rivalizálás van, valószínű, úgyhogy csak egy ilyenbe szólnál bele, amit minek is?


Nem tudjuk a körülményeket- de sokszor a válás padlóra küldi az Apát- mint egy kidobott fölösleges szemét, és nagyon nehéz lelkileg felépülnie belőle. Akkor jön az alkohol és örvény, egyre lejjebb. Az aluljárók tele vannak ilyen hajléktalan apákkal. Minden bizonnyal hibásak, hogy ez lett (vagy csak ő, vagy, ahogy gyakori: a válás rendszerint kettő hibáján alapul), de az, hogy a javulás lehetősége nincs meg, az nem az ő hibájuk. Tehát akkor segítünk, ha valahogy a javulás lehetőségét segítjük. Ez, hogy nem szeretlek- (mert a kérdésben ez burkoltan benne) nem segít, egy tőrt forgat meg a szívéven, amitől még rosszabb lesz minden.

2013. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hát ha alkesz és pofozza a barátodat, akkor szerintem érthető, hogy nem vagy oda érte, de attól még nem kell közölni vele.
2013. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Sehogy. Miért akarsz szándékosan fájdalmat okozni az édesapádnak?
2013. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!