Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg apámnak,...

Hogy mondjam meg apámnak, hogy a nevelőapámat jobban szeretem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 09:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%
Ne mondd el. Minek kavarni?
2013. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha botrányt akarsz, hajrá.
2013. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ezt érzik az emberek. Én is jobban szeretem az nevelőanyukámat, mint az igazit, vagy a féltestvéremet, mint az öcsémet, aki anyunál maradt.

Sosem gondoltam, hogy ezt meg kellene nekik mondjam. Anyukám valószínűleg amúgy is sejti, hogy nem ő az az ember akihez mindenekfelett ragaszkodok. 10 éves voltam mikor váltam, apuval akartam maradni, 3 év múlva költöztünk össze a nevelőanyámmal. Egyszerűen jobban kijövök velük, tőlük többet kaptam (érzelmileg) Szeretem anyumat is, de nem éreztem soha azt a nagy kötődést amiről sokan beszélnek. Ezzel szemben a nevelőanyámmal kialakult, pedig már kamasz voltam.

Anyum meg feltehetőleg jobban szereti öcsémet. Ez nem zavar, végül is akár ki is mondhatná, nem érintene meg, de biztos nem fogja ő sem soha.

2013. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
28%
Mert nem mer fegyelmezni azért szereted jobban, de egy apának nem az a dolga.
2013. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Lehet, de attól még jobban szeretem. Meg hát ő él velem, ő lát minden nap, szóval ő az igazibb apám.
2013. jan. 16. 09:46
 16/33 anonim ***** válasza:
78%
Ha van tesód és anyud azt mondja neked, hogy őt jobban szereti, de azért te is elférsz otthon, arra hogy reagálnál?
2013. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
58%

Viszket a tenyerem ettől a kérdéstől.

Az apád helyében közölném, hogy oké, akkor szevasz és többet ne is keress.

Ha képes lennél pusztán rosszindulatból és provokációból összetörni apukád szívét, megérdemelnél egy atyai-anyai maflást, mindkét oldalról.

2013. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
14 vagyok és 8 éve él itt.
2013. jan. 16. 09:50
 19/33 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavarna, ha nem jönne, úgyis mindíg félig részeg.
2013. jan. 16. 09:54
 20/33 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is azt mondom, hogy ne mondj semmit, mi értelme? Miért elmondani? Szerintem amúgy is tudja.


A többit meg inkább hagyjuk, teljesen normális szerintem ez az érzés. Nem tudom, hogy éltek, de ha apádat látod kéthetente, szóval havi négy napot, a nevelőapádat ezenkívül mindennap, törődik veled, szeret, akkor normális, hogy így reagálsz. Nem kell ebbe semmi rosszat belelátni.

2013. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!