Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még aki rájött, hogy a...

Van még aki rájött, hogy a saját butasága miatt rontotta el az életét kb helyrehozhatatlanul?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 07:21
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Egyébként sokszor én is így éreztem régen suli idején, hogy igazából nem érdekel semmi, hiányzott az a bizonyos belső motiváció ès megerősítés se volt semmilyen területen, hogy hűde jó lennék... Eszerint én is selejtes vagyok :) ki kéne javítani.
2013. jan. 16. 09:39
 22/27 anonim ***** válasza:

Én sem tudok helyrehozni dolgokat. Nekem is mindig a motiváció hiányzott, illetve ha volt is, nem tartott ki addig,amíg sikerült volna. Nekem nincs adósságom, mégis rengeteget hibáztam. Talán ott a legtöbbször, hogy mindig hagytam, hogy a szüleimnek akarjak megfelelni és ne saját magamnak. Mindig beletörődtem a dolgokba, nem lázadtam eléggé. Vártam sokszor a sült galambot :-) Sokszor próbáltam elhitetni magammal, hogy megvan mindenem, minden rendben, de mindig rájövök, hogy nincs így. Nem tudok mire büszke lenni, nem tudok minek örülni, megbecsülni saját magam.

Kérdező: neked már vannak gyermekeid,férjed. Tartsatok össze, valahogy belőlük építkezz, motiváld magad, hisz értük kell elsősorban élned és dolgoznod. Fel a fejjel....

2013. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező ha megbántottalak,nem állt szándékomban!!!!! Sajnálom.
2013. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én anno otthagtam egy nagyon jó szakmai sulit,amivel most sokra mennék és helyette megtanultam egy másik szakmát,amire meg rájöttem,hogy nem érdekel.De elvégeztem.Pár éve elbaltáztam azt a lehetőséget,hogy még államin elmehessek fősulira és a következő évben már fizetős lett és nagyon felelemlték a pontszámokat.De csodák csodájára felvettek.Igaz,költségtérítéses,de ezért megéri adósságba verni magam,úgyse fogom megbánni.Én csak azt báom,hogy anno nagyon jó lehetőségeket szúrtam el.

A másik,amit nagyon bánok,hogy volt egy barátnőm még évekkel ezelőtt,akinek hagytam kihasználni magam és sosem álltam ki magamért,pedig egy csomószor tévedett.A mostani fejemmel úgy beolvasnék neki,hogy sírva futna haza és hívhatná a testvéreit,meg a ronda,alkoholista anyját,őket is elküldeném a búsba.

2013. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Dehogy, ez csak önkritika volt, nem bántottál meg egyáltalán. :)
2013. jan. 16. 14:07
 26/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Valami hihetetlen módon elk..ni a saját életemet na ez vagyok én :-( Végigolvastam amit írtál. A gödör alján érezni magunkat, agyalni a saját rossz döntéshalmazon reggeltől estig, én így érzem magam. De valahogy mindig hiszek abban, hogy a jövőben jobban fogom csinálni. Talán ennyi: soha nem föladni. Kitartást kívánok!!

2013. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Helyrehozhatatlanul? Ez mit takar ha meg lehet kérdezni?
2013. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!