Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még aki rájött, hogy a...

Van még aki rájött, hogy a saját butasága miatt rontotta el az életét kb helyrehozhatatlanul?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 07:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Te rájöttél már?
2013. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
azt hiszem betudhatom a saját butaságomnak, hogy 17 évesen teherbe estem, elvetettem a picit és most meg nem lehet kisbabám...
2013. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
89%
Sovány vigasz hogy jobb mintha más butasága miatt rontanád el az életed, mert rá hallgattál. Mindenki hoz rossz döntéseket, tovább kell lépni, fel a fejjel.
2013. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
2-es, nagyon sajnálom ami veled történt :(
2013. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk tesónk fiatalon volt a kivagy énvagyok típus, nem volt olyan szakmája amiben nagyot kereshetne, viszont olyan igen, ahol pénz volt közelében, és hát eljátszotta. saját adóssága miatt családi házra kellett felvenni jelzálogot, mellette barátnőivel felvetetett személyi hitelt, szórta a pénzt, alig jött be valami, vagy ha igen, nem az adósságcsökkentésre költötte. Ő elbaxta már előre bőven, itt csak valami milliós nyeremény hozná egynesbe max. csakaz a baj, hogy néha nem elég, hogy sajátját de mást is ránt a családtag. ez inkább itt a probléma amikor a másikat is rántja, és saját életétt nem tudja úgy intézni. mert mindig csak a pénz, a pénz, a pénzt kell beosztani. nemtom értitek e?
2013. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Nekem más ember volt aki belenyúlt az életemben, nem is olyan rég kezdődött neki el a "visszafizetés" ideje, de elkezdődött. Az életemet teljesen más irányba terelte-mint kellett volna, de ennek ellenére, vagy ez miatt(?) sokkal jobb lett bizonyos részeken, mintha az adott irányban maradtam volna.
2013. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%

sosem fogom megbánni hogy otthagytam a sulit. Bár sokan lenéznek,de nem érdekel.

18/L

2013. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%
nem ez volt a kérdés 18 éves lány. és ha ezt írod, lehet volt, hogy bántad, csak a konokságoddal elhiteted magaddal. És akkor végzettség nélkül mi a jó most? egy végzettséget nem igénylő gyárban melózni, ahol duzzogsz, mert szarul esik, hogy 70 ezerrel kiütik a szemed? és nem érted, mért nem adnak érte több százat? nem rosszindulatból írom, csak nagyon sok eltévedt ember van ilyen téren, hogy akarnak nagyokat, a semmire.
2013. jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Igen, egy rossz kapcsolat miatt.
2013. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Én rossz sulit választottam, nem találok vele munkát, másik egyetemi szak érdekelne, fel is vennének, de most meg fizetős lett. Erre nincs pénzem.
2013. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!