Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg bunkó voltam?

Szerintetek tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem tanulgatni főzni,tetszik is a dolog és megy is. Általában saját pénzből veszem az alapanyagokat. A problémám a következő pl ma délelött is csináltam kaját,rakott husos krumplit-gondoltam anyukámnak legalább du ha megjön munkából nem kell főznie. Meg este jön a barátom,ő is tud belőle enni.

De tesómhoz is jött ma délelött barátnője meg a pasija,és kinálgatja nekik az én kajámat. Nagyon ki akadtam mert nem ez volt az első eset,és jóformán felzabálták 3an a kaját. Beszóltam mikor a már a harmadik tányérral tukmálta a pasijába az ételt,hogy jó lenne ha azt a kaját kinálgatná amit ő maga csinált,mert én ezt nem az ő barátainak készítettem. Persze meghalotta a pasija is,aki csapot-papot itt hagyott,kidobott egy 500ast az asztalra hogy amugy se volt vmi finom,és ő többet nem fog soha itt enni. Meg van rám sértődve gyakorlatilag mindenki...


2013. jan. 15. 17:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szoval, tobbet nem eszi fel a kajatokat a tesod pasija. Tudod mit gondolok a dologrol? Jol csinaltad.

En a te helyedben duplan ra is jatszanak a dologra, ha mar sertodes van, akkor legyen komoly.

Peldaul siman tetelesen megmutatnam a tesodak a szamlat amin rajta van, mi mennyibe kerult, es kozolnem, akar ki is fizetheti.

2013. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
38%
Mondhattad volna, hogy az anyukádnak és a barátodnak tetted félre. Így tényleg nem hangzott udvariasan.
2013. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Mikor még csak készítettem és a pasija kérdezte mi ez a finom illat,akkor mondtam h anyukámnak és a barátomnak készítem...
2013. jan. 15. 18:42
 24/32 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem az első eset volt, akkor a tepsit bevihetted volna a szobádba, bár nem szemrehányni akarlak, én sem tettem volna. Ők voltak a bunkók, mind a ketten, mert a pasival is közölted, hogy anyudnak és a barátodnak készült. Még hogy nem volt jó? Háromszor evett a bélpoklos; nem tehet róla, hogy nagyétkű, de akkor az első tányér után veszek egy hamburgert vagy iszom egy kakaót, stb.
2013. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
100%
teljesen igazad volt,nem voltál bunkó. a helyedben és is szóltam volna. vendégségben volt,tehát nem illik annyit enni. másrészről a testvéred is buta... ha te csináltad,akkor ne ossza szét :)
2013. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Te sokáig tűrtél, én is ilyen vagyok, aztán egyszer kirobban belőled a düh.

Engem nagyon fel tud idegesíteni az ilyen élősködő, mindetn természetesnek veszek viselkedés. Teljesen igazad van. Sőt inkább most állj a sarkadra, mert otátlisan a fejedre fognak nőni később is.

Tesóm is ilyen, nem dolgozik, de elvárná, hogy főzzön rá az ember. Aztán tányért is persze elmosni utána, meg edényeket, hát nem őő főzött. Váá. Mondjuk ezt most már csak anyummal meri, mert én kiosztottam.


Na, de szerintem a hangnemmel sem volt baj, valaki ebből ért csak. Sértődés nélkül úgysem ment volna.

2013. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
18. vagyok, most, hogy végigolvastam az egész sztorit a kiegészítésekkel, úgy gondolom, a tesód viselkedett bunkón. Én is szóvá tettem volna neki. Nehogy már felnőtt embernek ne legyen annyi esze, ne egye meg a mások ebédjét, ráadásul úgy, hogy nem is kínálják!
2013. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Ott van egész nap? Még jó, hogy mosni nem kell a pasira "csak" etetni
2013. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
92%
Tesód a hibás szerintem.
2013. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de én még rokonnál se falok be három tányér ételt... Az ötszázasát meg utánadobtam volna, velem ne bunkóskodjon.
2013. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!