Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nagyon bunkó voltam?...

Most nagyon bunkó voltam? Hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon távoli rokonom, akivel az utóbbi időben sokat találkoztunk, mert egy munkahelyen dolgozunk már. Rám ragasztott egy becenevet, amit eleinte viccesnek tartottam, de amikor naponta 2 szer elsüti ugyan azt a poént, már nem tartom viccesnek.

MA kicsit ideges voltam más miatt, és újra úgy köszönt. Már csak mosolyogtam és azt mondta, hogy : "már nem is olyan vicces" és tovább mentem. De közben mosolyogtam. Tudja, hogy zavar ha így hív, és még sem bír a normális nevemen hívni. Erre meg nekem van bűntudatom most.


2011. dec. 4. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a beceneved?O:

Amúgy nem voltál bunkó, semmit se kell jóvá tenni. A finom verzióban megmondtad neki,hogy zavar, nem tetszik már. Majd csak felfogja.

2011. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze nem tudjuk, milyen hangnemben mondtad,de szerintem ez így nem volt annyira bunkó,pláne ha tudja is hogy nem szereted ha úgy hív. Szerintem ne emészd magad különösebben majdcsak megnyugszik.
2011. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne emészd magad! Ő volt szemét, ha direkt cseszegetett ezzel a névvel, holott tudta, hogy utálod. Neked lenne okod haragudni, nem neki. Majd elfelejtitek.
2011. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!