Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném jóvá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá, hogy ekkora bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Egy kisebb betegség miatt most egy kis ideig nem tudunk rendesen szexuális életet élni a barátommal. Igazából csaka hüvelyemet kell elkerülni, más minden mehet (kényeztetem szájjal, simogathatja a csiklómat stb...). Délután kényeztett engem elég sokáig, de ugyanúgy mint máskor, most sem sikerült még csiklói úton sem elélveznem, így hát inkább elkezdtem én kényeztetni őt. Miután ez megvolt, pihentünk egy kicsit. Mikor felébredtünk, a barátom megint elkezdett simogatni ott lent, de én elvettem a kezét, és annyit mondtam csak, hogy neki se álljon, úgysem fog menni, felesleges nyaggatnia, békén hagyhatna már végre. Amikor kimondtam, már akkor tudtam, hogy oltári nagy barom voltam. A barátom annyit mondott erre, hogy legyen így, akkor többet nem nyaggat. Utána bocsánatot kértem tőle, amiért ilyen bunkó voltam, de tudom, hogy bántja, amiért így viselkedtem. Igazából egyszerűen roppant kínos, hogy több mint egy éve vagyunk együtt, és csak néha (havonta - két havonta) jutok el a csúcsra. Amikor nem vagyok beteg, akkor nincs nagy probléma, mert könnyen átmegyünk az én kényeztetésemből szeretkezésbe, és akkor meg tudom oldani a gondot. Most viszont nem volt előttem ez a menekülő útvonal, ezért állítottam le már az elején. Csak hát nem így kellett volna. Mit csináljak? Próbáltam megbeszélni vele, hogy miért voltam annyira ideges, de csak annyit mondott, hogy eléggé lényegretörően kifejeztem a problémámat, hogy számomra az ő simogatása csak nyűg. Pedig nem erről van szó. Imádom, ha megérint, csak nem tudok elélvezni, és ez rettenetesen frusztrál. Most mit csináljak? Mivel hozhatnám helyre a hibámat? Nem akarom, hogy azt érezze, hogy nekem rosszul esik, ha ő simogat.
2010. júl. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a kérdéssel?:D Nem vágom. SZerintem el sem olvastad...
2010. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te!(szexet, v cs simit, tapit, stb) ezzel tlán megtudod győzni :/
2010. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igazából nem értem, hogy mi a probléma. Oké, nem esett neki jól. De azt nyilván ő is beláthatja, hogy betegen (és akár egészségesen is) nem mindig minden percben esik jól, ha az ember punciját csesztetik. Van, hogy jólesik, csak egymáshoz bújni, vagy beszélgetni, vagy tévézni, vagy netezni közösen, vagy akármit csinálni. nekem ez exem csinálta azt, hogy amint vizszintesbe kerültünk, motoros túlpörgése volt, és minden konkrétabb szándék nélkül a mellbimbómat birizgálta. R.ohadtul idegesítő volt! és ő is megsértődött, amikor párszori kérés után leordítottam a fejét. Azért mert nem tud az ujjaival mit kezdeni, vagy unatkozik.. nem kell a másik testét csesztetni, de még akkor is tekintettel lehet rá lenni, ha épp vágyunka szexre. pláne, ha a másik nem is érzi 100-nak ott magát! Szerintem vele van a gond!
2010. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah, a "vizszintesbe kerültünk" alatt értsétek azt, hogy olvasni akartam az ágyban, vagy tévét néztünk.. tehát amihez elvileg semmi köze nincs a szexhez.
2010. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!